79
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +3
79 ppt ?

Mocno zaniepokojona matka - proszę o pomoc ( (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mocno zaniepokojona matka - proszę o pomoc (

Napisał(a): ~gość -

Mój syn spotyka sie z kobietą, okazało sie ze ona jest starsza!
Kobieta ma az 40 lat, a mój syn tylko 35! Mój syn to kawaler, a ta kobieta nie da mi już wnuków. Dodatkowo mój syn nigdy nie chciał miec dzieci i mu nią ponoć dobrze.Jak mu wybić z głowy to szaleństwo, aby związał sie z dziewczyna maks 28 lat

Re: Mocno zaniepokojona matka - proszę o pomoc (

Napisał(a): abce -

~gość
abce Po co powtarzasz temat . Otrzymałaś już sporo odpowiedzi - uwag i porad .
Czekam na inne, bo te były jednostronne
Jeśli myślisz , że wszyscy Cię poprą w swej egoistycznej miłości to się bardzo mylisz . Lepiej przemyśl to ,co większość radziła . "Syn jest dorosły i ma prawo do własnego zdania i wyboru " .

Napisał(a): Eegle -

Ciesz się, ze nie jest starsza niż Ty... poza tym skoro syn nie chce mieć dzieci, to za różnica z kim się związał?

Ale jeśli Ci to przeszkadza, to wyślij syna do sanatorium... gdzie młode dupy są... a jego kobiecie podsuną jakiś amantów... chodzi mi po głowie pomysł z piwnica, ale nie każdy posiada....

Eegle Ciesz się, ze nie jest starsza niż Ty... poza tym skoro syn nie chce mieć dzieci, to za różnica z kim się związał?

Ale jeśli Ci to przeszkadza, to wyślij syna do sanatorium... gdzie młode dupy są... a jego kobiecie podsuną jakiś amantów... chodzi mi po głowie pomysł z piwnica, ale nie każdy posiada....
Młode dziewczęta są dla niego, on ma tylko 35 lat, to młody chłopak, a ona to kobieta w srednim wieku

To dorosły człowiek,sam odpowiada za swoje wybory, piszesz że ma TYLKO 35 lat, To do jakiego wieku masz zamiar się wtrącać w jego życie, sama mam dorosłych synów a są przed 30 tką nie wtrącam się w ich życie," jak sobie pościelą tak się wyśpią" mnie nic do tego Czy twój syn nie zapytał Cię jeszcze czy książkę piszesz że chcesz nadal ingerować w jego życie ?

~gość
Eegle Ciesz się, ze nie jest starsza niż Ty... poza tym skoro syn nie chce mieć dzieci, to za różnica z kim się związał?

Młode dziewczęta są dla niego, on ma tylko 35 lat, to młody chłopak, a ona to kobieta w srednim wieku
W dzisiejszych czasach młode dziewczęta to głupie kozy,są nieodpowiedzialne i myślą że małżeństwo to ciągła zabawa, jak się zmierznie to można to wyrzucić. tym młodym zależy tylko i wyłącznie na kasie i zabawie .Zastanów się skąd w dzisiejszych czasach tyle rozwodów.

Napisał(a): ~aNgElA -

Kobieta ma az 40 lat, a mój syn tylko 35
Ja bym napisała na odwrót robisz tak jakby syn miał dopiero 25 lat,a ona 40 wtedy można by się martwić . Tutaj jest tylko 5 lat różnicy w czym widzisz problem? chcesz żeby na starcie syn związał się ze smarkulą, która może go wykołować kobieta lat 40 może mieć w dzisiejszych czasach dzieci o ile nie przeszła wcześniejszej menopauzy zawsze można przecież dziecko adoptować daj synowi żyć niech będzie szczęśliwy jako kochajaca matka powinnaś to zrozumieć,,,

Napisał(a): ~Koneser -

Czterdziestolatki są najlepsze w analu - całe życie chciały spróbować, ale się wstydziły, teraz czują, że to czas, żeby to zrobić i potem nie żałować - i jak się rozkręcą... Ciężko uprosić lodzika - ciągle "pchaj go w pupę"...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mocno zaniepokojona matka - proszę o pomoc (