125
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +9
125 ppt ?

Moda na brak depilacji (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Moda na brak depilacji

Napisał(a): gość -

Dziwna moda czy lenistwo? Każda kobieta która ma wygolone pachy wygląda świeżo i wiadomo że przy tym zabiegu umyła się. Nie wiem co to za przyjemność wyglądać jak niedźwiedź grizzly i jeszcze do tego podobnie pachnieć. Jak to powiedzieli jedni politycy że "już się nie rozwijamy tylko zwijamy" albo jakoś tak.
INTERIA.PL

Re: Moda na brak depilacji

Napisał(a): gość -

Higiena to nie depilacja tylko dbanie o siebie . Nie ważne czy masz owłosienie w miejscach intymnych , czy nie ważne jest by dbać o te miejsca . Dawniej kobiety i mężczyźni nie używali depilacji i żyli , nikomu to nie przeszkadzało

Re: Moda na brak depilacji

Napisał(a): Gość -

gość Higiena to nie depilacja tylko dbanie o siebie . Nie ważne czy masz owłosienie w miejscach intymnych , czy nie ważne jest by dbać o te miejsca . Dawniej kobiety i mężczyźni nie używali depilacji i żyli , nikomu to nie przeszkadzało
Pachy zaczęta golić jak kobiety zaczęły chodzić w sukienkach bez rękawów.
Golenie, czy podgalanie okolic intymnych, pachwin, to chyba od czasów kostiumów bikini.
A masowa moda na depilację wzięła się z filmów porno.

Reklama

Re: Moda na brak depilacji

Napisał(a): gość -

To tylko fanatyczne feministki lub "gasnące" gwiazdeczki i inne pseudo-celebrytki, które chcą, aby o nich pisano...Osobiście nie widziałem przez ostatnie 20 kilka lat żadnej młodej kobiety z włosami pod pachami lub na nogach, więc to chyba mówi samo za siebie.
Poza tym kobieta, która się nie depiluje jest odrażająca i obleśna...

Reklama

Re: Moda na brak depilacji

Napisał(a): Gość -

gość Moda nie moda kazdy ma prawo wyboru i innym nic do tego. Ja sie przyzwyczailam juz ze wlosy tylko na glowie maja byc i musze przyznac ze patrzac na to zdjecie Madonny mam lekkie obrzydzenie ale chce to ma.
Obrzydzenie do naturalnych włosów?
A dlaczego akurat tylko na głowie mają być? Ogol ! ;P

Reklama

Re: Moda na brak depilacji

Napisał(a): Gość -

Moda czy nie, każdy lubi coś innego :) Ja właśnie zapisałam sie w Vici Clinic w Krakowie na depilację laserową pach. Zobaczymy, bo wiadomo, że używając maszynki bardzo szybko włoski odrastają. Koleżanka mi powiedziała o promocji w tym salonie i postanowiłam sobie sprezentować pakiet. Teraz wykupując 5 zabiegów szósty dostaje się gratis :)

Re: Moda na brak depilacji

Napisał(a): Gość -

Dla mnie depilacja jest podstawą. Regularnie chodzę do Vici Clinic w Krakowie na depilację laserową i pozbywam się tych okropnych włosków systematycznie. Dzięki temu, że mają fajną promocję 5+1 udało mi się parę groszy zaoszczędzić. Polecam.

Re: Moda na brak depilacji

Napisał(a): ~lilka -

Mam grube, mocne, ciemne włosy na nogach, na rękach i pod pachami, które odkąd poszłam do gimnazjum (jestem pierwszym rocznikiem gimnazjum) były powodem moich kompleksów. Niestety - kremy do depilacji były za słabe, a golenie maszynką trwało długo a włoski szybko odrastały. Od jakiegoś czasu robię depilację laserową sama w domu i mój problem przestaje być problemem. Trzeba tylko znaleźć najlepszy model urządzenia ipl. Ja mam Braun Silk-exepert IPL i jestem bardzo zadowolona z efektów, nie zamieniłabym go na żaden inny. Włoski bezpowrotnie znikają już po 4 zabiegach. Zabieg jest delikatny, bezbolesny, a przede wszystkim skuteczny,a obsługa urządzenia bardzo łatwa.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Moda na brak depilacji