87
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń802
  • Odpowiedzi79
  • Ocen na +0
87 ppt ?

Modne buty na jesień (80)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Modne buty na jesień

Napisał(a): Gość -

Swoje botki mam już 4 rok z rzędu. Kupiłam kiedyś skórzane i do tej pory są w idealnym stanie, tylko trochę ściemniały od pastowania. Były jasnobrązowe, a teraz są bardziej ciemne. Wiązane z przodu na sznurówki, sięgają lekko za kostkę. Służą mi zarówno na jesień, jak i na wiosnę. Tylko fleki wymieniam w nich u szewca. Nie należę do tego typu kobiet, które zmieniają buty co sezon na modne. Raczej wolę buty solidne na kilka lat.

Reklama

Witam serdecznie,

Planuje kupić mojej dziewczynie buty (wiecie tak jak w Kopiuszku), przymierzy pantofelek, a tam będzie pierścionek zaręczynowy :D, tylko nie wiem co wybrać. Znalazłem takie http://renee.pl, ale czy one będą odpowiednie? Za czym powinienem się rozglądać - uprzejmie proszę o pomoc :D

Reklama

twaiwa Buty na prezent? To raczej kiepski pomysł...
dlaczego? moim zdaniem bardzo dobry, jesli oczywiście mówimy o eleganckich, wymarzonych butach, a nie zimowych emu :D ja np. bardzo bym się ucieszyła ze szpilek casadei. widziałam ostatnio na luxusowych nową kolekcję, te buty mają niebotyczną szpilkę i świetną linię, no ale mnie na co dzień na to nie stać ;) także taki prezent byłoby BARDZO na miejscu

Napisał(a): Aza1 -

Na jesień zainwestowałam w kozaki zamszowe http://www.mi(...)28.htmlDługo ich szukałam, aż w końcu postanowiłam kupić przez internet. Mimo, że źle dobrałam rozmiar zakup uważam za udany. Szybka wymiana na właściwy rozmiar i ekspresowa wysyłka pomogły mi zapomnieć o mojej gafie. Buty lekkie, bardzo wygodne i sprawdzające się zarówno do spodni jak i spódniczki.

Napisał(a): ~hores -

Elrin Myślę, że czarne, spiczaste szpilki będą hitem.
Na jesień mam świetne botki od Merg, w sumie kupione za śmieszne grosze. Raczej unikam kupowania gdziekolwiek, może kupię sobie jeszcze kolejne buty od nich, ale to dopiero się zobaczy. Trochę pomysłów mam, wszystko udało się fajnie dobrać, bez wielkich kosztów. Nie przepadam za znanymi markami, bardziej cenię jakość i fajny wygląd.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • interia botki
  • modnebutynajesien
  • modne i ladne mlodziezowe buty na jesien
  • jak kupowac buty na koturnie forum
Do góry strony: Modne buty na jesień