28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń315
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +2
28 ppt ?

Modne fryzury na wesele (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Modne fryzury na wesele

Napisał(a): Tris -

Teraz najmodniejsze są upięcia z loków, na boku, ale co jak co, najlepiej wykona je fryzjer, samemu jest to praktycznie niemożliwe.

Pozdrawiam :)

Napisał(a): Tris -

Mi28
Tris Teraz najmodniejsze są upięcia z loków, na boku, ale co jak co, najlepiej wykona je fryzjer, samemu jest to praktycznie niemożliwe.

Tylko Tris sama sobie potrafi zakręcić:)
Witaj Mi :))))
Niestety, ale fryzjer również musi korzystać z usług innego fryzjera :P , jak pisałam ,,samemu jest to praktycznie niemożliwe" :D , z tą różnicą, że ja proszę koleżankę i fryzurę mam darmową :D

Napisał(a): Gość -

Tris
Mi28
Tris Teraz najmodniejsze są upięcia z loków, na boku, ale co jak co, najlepiej wykona je fryzjer, samemu jest to praktycznie niemożliwe.

Tylko Tris sama sobie potrafi zakręcić:)
Witaj Mi :))))
Niestety, ale fryzjer również musi korzystać z usług innego fryzjera :P , jak pisałam ,,samemu jest to praktycznie niemożliwe" :D , z tą różnicą, że ja proszę koleżankę i fryzurę mam darmową :D
git!

Napisał(a): gość -

Mysle ze wazne jest również to aby na niektóre z tych zabiegów chodzić do fryzjera. Ja mam swojego ulubionego na ul.Zimnej2 w Warszawie. Tu raz na mc chodze na zabiegi pielęgnujące. Naprawde pomaga to włosom zysakc blask i dobrze wyglądac.
No i mozna ułożyć fryzurkę na wesele.

Napisał(a): Gość -

majlisajrus Za 2 miesiące idę na wesele i chciałabym sobie zrobić jakąś fajną fryzurkę. (mam blond włosy za łopatki).
Doradzicie coś fajnego i rzecz jasna modnego?
a co myślisz o warkoczach? Ja lubię fryzurki w stylu great lengths Elsy z Krainy lodu ;) mega ładnie się w nich wygląda
« Wróć do tematów
Do góry strony: Modne fryzury na wesele