22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń407
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +-24
22 ppt ?

Modne kolory ścian w sypialni (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Modne kolory ścian w sypialni

Napisał(a): ~śpioch -

Jakie modne są teraz kolory ścian w sypialni? Chciałabym zmienić obecny wystrój i pomalować na jakieś fajne, modne kolory. Myślę, czy dwa różne kolory ścian w sypialni by pasowały - np jedna ściana na kolor x, druga w nieco innym odcieniu. Mnie się podobają takie szarości, ale nie wiem czy to odpowiednie parametry na takie kolory ścian w sypialni...
INTERIA.PL

Reklama

Re: Modne kolory ścian w sypialni

Napisał(a): 95maagdaa -

Nie patrz na to co modne. Ty masz tam spać i się dobrze czuć. Zresztą nie wiem czy jest coś takiego jak modny kolor ścian w sypialni. Kolor ścian w sypialni nie powinien drażnić oczu. Ale zauważyłam, że coraz więcej osób decyduje się na kolory jasne: białe, szare więc może faktycznie jest to moda?

Napisał(a): Gość -

Teraz modnymi kolorami w sypialni i w ogóle w całym domu są biele, pastele i wspomniane szarości.
Wiem, że kiedyś malowało się 2 ściany na jeden kolor i dwie na inny, ale nie wiem czy to jest dalej modne. Ściany w sypialni warto pomalować na swój ulubiony kolor bo spędzamy tam sporo czasu.

Reklama

Ja mam sypialnie pomalowaną na różowo. Nie wiem czy jest to modny kolor na ściany, ale mi się podoba. Mój mężczyzna nie jest zachwycony kolorem ścian, ale powiedziałam mu, że jak zrobi przemalowanie to sam będzie mógł wybrać jaki chce mieć kolor na ścianach.

Reklama

Uniwersalnym pomysłem będzie pomalowanie ścian w kolorze ciemno-szarym. Natomiast na jednej z nich, za łóżkiem, może być położona tapeta, w tym samym odcieniu, która ma biały wzór. Do takiej sypialni wpasuje się zestaw mebli Florencja, który ma kolor śliwy, a także elementy z czarnego szkła.

florimeble.pl/sypialnie/1477-florencja-meble-do-sypialni-sliwaczarne-szklo.html
Załączniki:

Napisał(a): lethappiness -

Ostatnio hitem stała się boazeria angielska, nie wiem, czy słyszeliście o niej? Jest to świetny pomysł na dekorację ściany i według mnie idealnie ta opcja pasuje do sypialni. Możecie troszkę na ten temat poczytać na stroniehttp://www.po(...)sciany/ Jeśli nie ta opcja, to na pewno inne tam Wam się spodobają.

Napisał(a): ~inonijo -

No tak wiadomo. Ale na modę też się patrzy. Nie wiem ja żadnego koloru konkretnego nie polecę bo to kwestia gustu. Najepiej spojrzeć sobie na najnowsze kolekcje farb i coś sobie wybrać. Mi osobiście najbardziej podobają się kolory świata duluxa

Napisał(a): Novelity -

Szarość jak najabradziej na tak! I co z tego, ze jest modna, jak niektórzy zarzucają, jest też ponadczasowa, kalsyczna, wymieniasz dodatki, zupełnie odmieniasz wnętrze. Ja jestem zdecydowaną fanką szarości także w sypialni- zajrzyj na novelity.pl i popatrz, jak cudnie wyglądają wnętrza właśnie w odcieniach szarości na ścianach i jak można je super urządzić.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Modne kolory ścian w sypialni