137
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi103
  • Ocen na +0
137 ppt ?

Modne ubrania dla dzieci (104)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Modne ubrania dla dzieci

Napisał(a): gość -

Jeśli modne ubrania, to tylko MALEN KIDS, Wrocław ul. Ofiar Oświęcimskich 36 lub www.malenkids.pl Zbiór najlepszych polskich producentów w jednym miejscu! Uwielbiam robić tam zakupy! Mega fasony i świetna jakość! POLECAM!!! :)

Reklama

Re: Modne ubrania dla dzieci

Napisał(a): Malinova89 -

Ubrania powinny być modne, ale przede wszystkim praktyczne. Teraz warto już zainteresować się zimowymi ubraniami. Przy tych temperaturach letnie ciuszki musza pójść w odstawkę.

Ciuszki tzw."codziennego użytku" kupuję najczęściej na aukcjach internetowych. Wiekszą wagę przykładam do butów i kurtek. Te muszą być ładne, ciepłe, chronić przed wiatrem i wodą. Najcześciej zamawiam przez internet (np.http://sklepw(...).com.pl). Wiele sweterków, sukienek i spodni dostaję "w spadku" po kuzynostwie mojej pociechy :) Czy jest modnie? Oczywiście!

Re: Modne ubrania dla dzieci

Napisał(a): gość -

Witam serdecznie, jak widać za oknami zima zbliża się wielkimi krokami więc to najwyższy czas na to, aby rozglądnąć się za ubraniami dla Waszych dzieci. Chciałbym polecić Wam asortyment ze sklepu 4F - jednego z lepszych w Polsce według mnie :)

Osobiście zamówiłem tą kurtkę, jest według mnie wyróżniającą się i ma naprawdę dobrą cenę ->https://4fskl(...)39.html
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • modne ubrania dla niemowląt
Do góry strony: Modne ubrania dla dzieci