26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
26 ppt ?

Mój były rzucił mnie dla mojej koleżanki? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mój były rzucił mnie dla mojej koleżanki?

Napisał(a): Gość -

Co mam z tym zrobić? W ogóle powinnam cokolwiek robić?
Rozstaliśmy się 2 miesiące temu, on mnie rzucił i nadal to przeżywam. A rzucił mnie dla innej, jak sam się przyznał.
Dziś dowiedziałam się, że ma nową dziewczynę ( pomyślałam, że to ta, dla której mnie zostawił ) i aż nie mogłam uwierzyć, kiedy się okazało, że to moja koleżanka. Sama ich poznałam ze sobą!
INTERIA.PL

Reklama

Re: Mój były rzucił mnie dla mojej koleżanki?

Napisał(a): Gość -

Witaj! przedmowczynie mają wiele racji. Droga autorko tematu powinnaś pomysleć ,że skorocie rzucil dla innej to nie jest ciebie wart. Co więcej być może nie byl ci przeznaczony .
Dziś dowiedziałam się, że ma nową dziewczynę ( pomyślałam, że to ta, dla której mnie zostawił ) i aż nie mogłam uwierzyć, kiedy się okazało, że to moja koleżanka. Sama ich poznałam ze sobą!]
pewnosci jednak nie masz ,że to wlasnie dla kolezanki rzucil cię twoj chlopak . Po czasie napewno uda ci się zapomnieć o tym co cie spotkalo .Probuj zyc juz swoim zyciem .Jesli kolezanka nie byla z tobą szczera to lepiej ją olej niech jest szczęsliwa z twoim bylym a tobie napewno się ulozy pozdrawiam.

Reklama

Napisał(a): gość -

drozda22 Co mam z tym zrobić? W ogóle powinnam cokolwiek robić?
Rozstaliśmy się 2 miesiące temu, on mnie rzucił i nadal to przeżywam. A rzucił mnie dla innej, jak sam się przyznał.
Dziś dowiedziałam się, że ma nową dziewczynę ( pomyślałam, że to ta, dla której mnie zostawił ) i aż nie mogłam uwierzyć, kiedy się okazało, że to moja koleżanka. Sama ich poznałam ze sobą!
a to suka!

Reklama

Napisał(a): gość -

Podziękuj koleżance, ze pomogła ci oderwać się od niewłaściwego chłopaka. Patrząc z boku, widać, że jesteś szczęściarą, gdyż "lepiej być porzuconym za wcześnie, niż za późno". Za jakiś czas stwierdzisz, ze na świecie jest ponad miliard innych chłopaków.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • chlopak mnie zostawil dla mojej kolezanki
Do góry strony: Mój były rzucił mnie dla mojej koleżanki?