294
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +9
294 ppt ?

Mój facet jest drętwy w łóżku! (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Mój facet jest drętwy w łóżku!

Napisał(a): gość -

albo ty jesteś głupia, albo twoje prowo jest głupie ...
mów mu czego chcesz, kup mu podręcznik pod choinkę, dodawaj żeńszenia do zupy .. przestań szukać powodów do zdrady, raczej zadbaj o siebie bo żeby facetowi się chciało to kobieta jeszcze musi wyglądać - taka prawda

zmien faceta! i nie jest to zlosliwosc. my sie probowalismy dograc 5 lat i nigdy nie dogralismy. szkoda zycia i czasu.
Weruka Naprawdę nie wiem co z tym zrobić. Mamy po 24 lata, tylko że jestem jego pierwszą dziewczyną i on że tak powiem jest mniej doświadczony. Ja wszystko rozumiem ale on sie w ogóle nie angażuje. Po prostu, "robi co trzeba" i tyle. Są buziaki, miziania, ale jakoś nie czuje takiego popędu u niego. Czy facet może nie czuć popędu?
Wiem że mnie kocha więc uczucie jest, bardzo dobrze nam sie układa, no tylko te sprawy łóżkowe...
Czy to może wina braku doświadczenia? Już to trwa ponad 2 lata...
Chcę z nim delikatnie o tym porozmawiać ,ale tez jakoś nie mogę się zabrać za to.
Co mi radzicie?

Napisał(a): Komarcin77 -

Jak widzę standardowy problem młodzieży. Twój problem polega na tym, że jeździłaś już Audi, Mercedesem, Porsche, a teraz spodobał Ci się Polonez i niby jest fajnie, muzyka niby gra i auto jedzie, ale brak mu przyspieszenia i zwinności w zakrętach, a w ogóle to powinien mieć podgrzewane siedzenia. Puknij się w głowę. Jeżeli szukasz faceta dla seksu to zacznij poszukiwania właśnie od seksu i wybierz najlepszego ogiera. Choć jak widzę za chwilę napiszesz na forum, że "mój facet jest drętwy w kuchni, co robić?!?". Jedno jest pewne - kobiecie nie dogodzisz.
Mały popęd seksualny jak piszesz, oczywiście, że są i tacy mężczyźni. Przecież nie wszystko kręci się wokół dupy, są sprawy ważne i ważniejsze. Nie ma to nic wspólnego z tym, że go nie kręcisz. Problem tkwi w tym, że nie daje Ci tego co inni "ogierzy". Każda kobieta jest również inna, co zapewne panowie za chwilę potwierdzą. Ale życie to sztuka wyboru. Nie znam nikogo kto miałby wszystko czego by chciał. Ale Ty jesteś jak widzę kolejną wypudrowaną księżniczką, która chce mieć tego "jedynego" faceta na świecie. Napiszę Ci coś dziewczynko - IDEAŁ nie istnieje i pogódź się z tym. Ludzi dorosłych cechuje rozmowa, pytanie czy jesteś na tyle dorosła żeby z nim porozmawiać o swoich fantazjach i oczekiwaniach w łóżku?!? Jeśli jesteś, to ...NA CO CZEKASZ??? I nie licz, że się domyśli ....nikt nie jest jasnowidzem.
Powodzenia i DO ROBOTY ! ! !

Wyslij go do gabinetu pistacji pistacjowej moja znajoma byla tam bo sie nie mogla z sasiadka dogadac, tam rysowaly rozne rysunki zeby uzywnetrznic emocje walczyly dla zabawy na plastikowe miecze i robily dla rozladowania stresu zabawki z tektury..... pomoglo..... do dzis sie bardzo lubia.........
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mój facet jest drętwy w łóżku!