294
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +9
294 ppt ?

Mój facet jest drętwy w łóżku! (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Mój facet jest drętwy w łóżku!

Napisał(a): Suriaz -

To apel do was wszystkich. Obudźcie się. Pracujcie nad sobą, okazujcie sobie wzajemnie i nam mężczyznom więcej sympatii i akceptacji. Bardzo dużo kobiet myśli tylko o sobie. Nie okazuje współczucia innym. Nie ma w was dobrej energii. Jest to sytuacja bardzo zła dla was, jak i dla tych którym okazujecie niechęć lub pogardę. Oziębłość duchowa jest zabójcza. W sensie dosłownym. Jest to forma unicestwienia świata, forma wykluczenia innych. Skutki, niestety, takiej długotrwałej niechęci są opłakane. Jestem osobą o zdolnościach i wiedzy, wykraczających poza zwyczajność. Znam przyczyny i skutki panowania złych energii i wypaczonych postaw. Skutkiem ich w Polsce wystąpiły wielkie katastrofy, o których słyszeliśmy. Wszyscy ludzie są za nie odpowiedzialni. Kobiety, mieszkanki Warszawy, mam na myśli te, które w dążeniu do własnych egoistycznych celów wnoszą do naszego wspólnego doświadczenia niechęć i nieakceptację, przyczyniają się do takiego końca. Mówię o kobietach, bo jest taka potrzeba, aby was wyróżnić, gdyż same dajecie mi powody do tego, abym do was się zwracał. Świat mężczyzn współczesny jest nie bez grzechu, jest on bardzo podobny. Weźcie sobie moje słowa do serca, pamiętajcie o tym, że dobre czyny są nagradzane, a złe - karane. Przypomnijcie sobie katastrofy jakie wasz kraj ostatnio nawiedziły - przyjmijcie do wiadomości ich wyjaśnienie - wasze zbiorowe postawy, przejawianie niechęci, brak miłości i zwyczajnej akceptacji są jednoznacznym z włączeniem funkcji - "unicestwij". Świat dobrem za dobro się wam odpłaci.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mój facet jest drętwy w łóżku!