210
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi99
  • Ocen na +0
210 ppt ?

moj facet mnie wykańcza ale go kocham (100)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: moj facet mnie wykańcza ale go kocham

Napisał(a): gość -

SKĄD JA TO ZNAM. DOBRA RADA: SKOŃCZ Z TYM ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO. JA TEZ MIAŁAM TAKIEGO CHŁOPAKA. CHOROBLIWIE ZAZDROSNY BYŁ O MNIE, cHOC NIE MAL ŻADNYCH PODSTAW KU TEMU. PO PROSTU TAK MIAŁ,ZE MUSIAŁ MIEĆ NADE MNĄ KONTROLE. WIEDZIEĆ GDZIE JESTEM Z KIM. CHOCIAŻ W SUMIE PRZEZ NIEGO CALE MOJE ZYCIE TOWARZYSKIE LEGŁO W GRUZACH. ON UWAŻAŁ,ZE JEGO TOWARZYSTWO POWINNO MI WYSTARCZYĆ. ZERO KOLEŻANEK, IMPREZ. RAZ POSZLIŚMY NA KONCERT. SPECJALNIE W POLOWIE WYSZEDŁ I WYRZUCIŁ BILET,ŻEBYŚMY JUŻ Z POWROTEM NA SALE WEJŚĆ NIE MOGLI. ZEPSUŁ MI STUDNIÓWKĘ I WIELE RAZY DOSZŁO NAWET DO TEGO,ZE MNIE UDERZYŁ. NIE MIESZKALIŚMY RAZEM,BO TO BYŁ ZWIĄZEK JESZCZE Z LICEUM. ALE I TAK CZUŁAM SIĘ OSACZONA,BO NAWET NA ODLEGŁOŚĆ MNIE SZPIEGOWAŁ. WYDZWANIAŁ. ROBIŁ AWANTURY. SKOŃCZYŁO SIĘ TAK,ZE PO 4 LATACH OPRZYTOMNIAŁAM I ZDAŁAM SOBIE SPRAWĘ,ZE BYCIE Z NIM TO TAK JAK BYCIE W ZAMKNIĘCIU. NIE MIAŁAM PRAWA DO WŁASNEGO ZDANIA. WSZYSTKO ROBIŁAM ŹLE. JAK MNIE UDERZYŁ LUB ZROBIŁ AWANTURĘ,TO NA DRUGI DZIEŃ PRZYNOSIŁ KWIATKI,PRZEPRASZAŁ A JA DAWAŁAM SIĘ NA TO NABRAĆ JAK ZAWSZE. WYOBRAZIŁAM SOBIE NASZE WSPÓLNE ZYCIE. DZIECI. WYOBRAZIŁAM SOBIE JEGO W ROLI MĘŻA TYRANA. POWIEDZIAŁAM SOBIE STOP. TRZEBA MIEĆ ODROBINĘ GODNOŚCI . MIŁOŚĆ MIŁOŚCIĄ. ALE JEŻELI FACET CIE TAK TRAKTUJE TO PRZEPRASZAM :TO NIE JEST MIŁOŚĆ. ALE Z JEGO STRONY TO JEST CHĘĆ ZAWŁADNIĘCIA TOBĄ I PODPORZĄDKOWANIE SOBIE CIEBIE POD JEGO DYKTANDO. TACY LUDZIE JAK MÓJ EX I TWÓJ FACET POWINNI SIĘ LECZYĆ, BO CHOROBLIWA ZAZDROŚĆ TO CHOROBA. DZIŚ TWÓJ FACET TYLKO SIĘ Z TOBĄ KŁOCI I AWANTURUJE Z ZAZDROŚCI. JUTRO MOŻE UDERZYĆ. POMYŚL CZY WARTO BYĆ Z KIMŚ TAKIM...
INTERIA.PL

kuri Co jest ze mną nie tak?? :(

Wiem, że miłość zwycięża wszystko dlatego tkwię w tym związku. K. jest chyba psychopatą a ja go kocham i chce z nim być mimo że mnię to męczy!!
Chce się o niego troszczyć, być przy nim, gotować mu i robić wszystko by był szczęśliwy. K. jednak tego nie docenia. Mało tego nie pozwala mi nigdzie wychodzić, zawsze są o to pretensje gdy chce wyjść do koleżanki. Na święta do rodziców też pojechałam sama bo jemu się nie chciało, ale zrozumiałam to. Meczy mnie jego zazdrość, gdy dzwoni a ja nie mogę odebrać bo jestem w pracy to krzyczy na mnie i oskarża mnie, że pewnie nie jestem w pracy a z jakimś facetem. Te ciągłe podejrzenia mnie niszczą, czuje się wycieńczona. Gdy proszę go żeby zrobił coś w domu uważa że mu rozkazuje i się nim wyręczam. Gdy już się jestem gotowa go rzucić, to on akurat wtedy zaprasza mnie do kina, kupuje kwiaty robi się troskliwy. Jestem rozerwana, nie wiem czego chce. Wiem tylko ze go kocham

jak najbardziej cos z Toba nie tak.Swoim zachowaniiem e pozwlasz mu na to iz tak Ciebie traktuje.Nie jestes zdecydowana, jestes na skiniecie jego reki i dlatego tak go to cieszy i traktuje. Najlepiej naucz sie szacunku dla samej siebie a dopiero wymagaj od niego tego samego...

kuri Co jest ze mną nie tak?? :(

Wiem, że miłość zwycięża wszystko dlatego tkwię w tym związku. K. jest chyba psychopatą a ja go kocham i chce z nim być mimo że mnię to męczy!!
Chce się o niego troszczyć, być przy nim, gotować mu i robić wszystko by był szczęśliwy. K. jednak tego nie docenia. Mało tego nie pozwala mi nigdzie wychodzić, zawsze są o to pretensje gdy chce wyjść do koleżanki. Na święta do rodziców też pojechałam sama bo jemu się nie chciało, ale zrozumiałam to. Meczy mnie jego zazdrość, gdy dzwoni a ja nie mogę odebrać bo jestem w pracy to krzyczy na mnie i oskarża mnie, że pewnie nie jestem w pracy a z jakimś facetem. Te ciągłe podejrzenia mnie niszczą, czuje się wycieńczona. Gdy proszę go żeby zrobił coś w domu uważa że mu rozkazuje i się nim wyręczam. Gdy już się jestem gotowa go rzucić, to on akurat wtedy zaprasza mnie do kina, kupuje kwiaty robi się troskliwy. Jestem rozerwana, nie wiem czego chce. Wiem tylko ze go kocham
to się nie daj, dorośnij w końcu

Przechodzę przez taki sam toksyczny związek. Ciągła kontrola, brak zaufania, krzyki....doszło juz do wyzywania mnie. Czasami mam wrażenie ze mój facet ma podwójną osobowość. Z jednej strony kocha....a z drugiej najchętniej zamknął by mnie w domu, zabrania kontaktów z koleżankami, na każdy kroku widzi zdradę.....a co najgorsze cały czas mnie szantazuje rozstaniem gdy nie będę robiła tak jak on chce.....czyli mam byc tylko dla niego!!
Jestem ty zmęczona..próbowałam odejść....ale to toksyczny związek, jakbym była uzalezniona od niego. Wiem, że muszę odejść i to kategorycznie bo inaczej dojdzie do tragedii....staje się coraz bardziej agresywny!!!!
A więc i ty uciekaj!!!

Albo ten wpis to zwykła prowokacja, żeby się w ludziach zagotowało (co zostało osiągnięte- wnosząc w wpisów), albo autorka (celowo małą literą) jest tak głupia, że komentować tego szkoda. I skąd to się aż takie biorą? Szok i cztery metry mułu, q...va!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kocham ale mnie męczy
  • moj chlopak wykancza mnie psychicznie
  • moj chlopak mnie meczy
Do góry strony: moj facet mnie wykańcza ale go kocham