16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń267
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
16 ppt ?

Mój mąż twierdzi, że ma depresję poporodową, możliwe? (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mój mąż twierdzi, że ma depresję poporodową, możliwe?

Napisał(a): Gość -

Ma problemy ze snem, wahania nastrojów i jakiś lęk w stosunku do dziecka. Mówi, że nie ma siły wstawać w nocy i przestał chodzić na siłownię... Kazałam mu iść do lekarza, który powiedział mu, że to może być depresja poporodowa... Ale jak to u faceta?
Czy to możliwe, ktoś z was może miał podobny problem?
Nie mam zielonego pojęcia jak pomóc mężowi, w dodatku teraz kiedy doszły mi obowiązki młodej, świeżo upieczonej mamy!

INTERIA.PL

Re: Mój mąż twierdzi, że ma depresję poporodową, możliwe?

diana00 Ma problemy ze snem, wahania nastrojów i jakiś lęk w stosunku do dziecka. Mówi, że nie ma siły wstawać w nocy i przestał chodzić na siłownię... Kazałam mu iść do lekarza, który powiedział mu, że to może być depresja poporodowa... Ale jak to u faceta?
Czy to możliwe, ktoś z was może miał podobny problem?
Nie mam zielonego pojęcia jak pomóc mężowi, w dodatku teraz kiedy doszły mi obowiązki młodej, świeżo upieczonej mamy!

Ściema jakich wiele, żeby tylko nic nie robić :))
Przyzwyczai się...na razie to wszystko Go przerasta.
Dobrze że masz na to siły..bo masz do obrobienia dwoje dzieci :))

Reklama

Depresja poporodowa ma związek z zaburzeniami hormonalnymi jakiego zachodzą u kobiety po porodzie.Wpływ na pojawianie się depresji mają też przeżycia związane z samym porodem.Twój mąż nie rodził , zaburzeń hormonalnych tez nie ma...Raczej taki stan jest wynikiem pojawienia się dziecka, pewnie ma obawy , czy sobie poradzi jako ojciec , może też być zazdrosny,iż nie jest już najważniejszy dla Ciebie..

Reklama

Słuchajcie...ale w sumie były przypadki ze facet przechodził tzw ''ciążę urojoną''...............
Miał mdłości...wahania nastrojów....zachcianki......
Może to coś takiego...?
Po prostu za bardzo to wszystko przeżywa.............

Reklama

bodzik1 Słuchajcie...ale w sumie były przypadki ze facet przechodził tzw ''ciążę urojoną''...............
Miał mdłości...wahania nastrojów....zachcianki......
Może to coś takiego...?
Po prostu za bardzo to wszystko przeżywa.............
to fakt
miałam znajomego którego bolały piersi jak dziecko plakało śmieliśmy się z niego ,że on będzie karmił
drugi znjomy wymiotował w czasie ciąży razem z żoną by jej było razniej
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mój mąż twierdzi, że ma depresję poporodową, możliwe?