89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +-9
89 ppt ?

Mój mężczyzna traci ochotę na seks (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Mój mężczyzna traci ochotę na seks

Napisał(a): gość -

niebiegacz Mój facet kiedyś chciał się kochać 3 razy dziennie i było cudownie...a teraz od miesiąca nie mogę go namówić na małe conieco. Czy to kwestia wieku? Ma 38 lat, zbliża się 40stka. Boję się tylko że mnie zdradza...
nIE MASZ MÓWIĆ TYLKO ROBIĆ , ZNACZY BRAĆ SIE ZA NIEGO.Mężczyżni nie lubią gadatliwych bab tylko robotne.

Reklama

Napisał(a): anna31 -

niebiegacz Mój facet kiedyś chciał się kochać 3 razy dziennie i było cudownie...a teraz od miesiąca nie mogę go namówić na małe conieco. Czy to kwestia wieku? Ma 38 lat, zbliża się 40stka. Boję się tylko że mnie zdradza...
mam ten sam problem mój mąż ma 35 lat i nie wiem co sie dzieje, tym bardziej że nigdy nie powiedziam nie.

gość
nIE MASZ MÓWIĆ TYLKO ROBIĆ , ZNACZY BRAĆ SIE ZA NIEGO.Mężczyżni nie lubią gadatliwych bab tylko robotne.
Jak nie chce to jak ma się za niego brać ? . Jestem młodą kobietą i też często nie mam na to ochoty , nie czuje się atrakcyjna ... może widzi on upływające lata i nie czuje się z tym dobrze.

Reklama

Napisał(a): Tris -

A dlaczego nas się pytasz.....????
Tutaj nie dostaniesz konkretnej i prawdziwej odpowiedzi, bo przyczyny mogą być różne, może to być kwestia wieku, że czuje się mało atrakcyjny, męski, może Cię zdradzać, może mieć jakieś problemy z wiadomo czym itd....., wiele jest przyczyn tego, a żeby ten problem rozwiązać nie powinnaś pytać się nas, tylko porozmawiać o tym na spokojnie, szczerze i poważnie z mężem, bo tylko on zna prawdę co się stało i jaka może być mniej więcej przyczyna tego, ponieważ jeżeli jego zachowanie, ani nic innego zbytnio się nie zmieniło to najpewniej nie zdradza Cię, ale może mieć inne problemy lub jakąś ,,chorobę", różnie bywa, dlatego porozmawiaj z mężem.

Napisał(a): anna31 -

Tris A dlaczego nas się pytasz.....????
Tutaj nie dostaniesz konkretnej i prawdziwej odpowiedzi, bo przyczyny mogą być różne, może to być kwestia wieku, że czuje się mało atrakcyjny, męski, może Cię zdradzać, może mieć jakieś problemy z wiadomo czym itd....., wiele jest przyczyn tego, a żeby ten problem rozwiązać nie powinnaś pytać się nas, tylko porozmawiać o tym na spokojnie, szczerze i poważnie z mężem, bo tylko on zna prawdę co się stało i jaka może być mniej więcej przyczyna tego, ponieważ jeżeli jego zachowanie, ani nic innego zbytnio się nie zmieniło to najpewniej nie zdradza Cię, ale może mieć inne problemy lub jakąś ,,chorobę", różnie bywa, dlatego porozmawiaj z mężem.
-Zgodzę się z tobą ale np. ja rozmawiałam nie jednokrotnie i dostaje tą sama odpowiedz (nie wiem ) więc po takiej odpowiedzi nasówa sie sie tylko jedna odpowiedz

anna31
Tris A dlaczego nas się pytasz.....????
-Zgodzę się z tobą ale np. ja rozmawiałam nie jednokrotnie i dostaje tą sama odpowiedz (nie wiem ) więc po takiej odpowiedzi nasówa sie sie tylko jedna odpowiedz
Może po prostu nie ma ochoty na posuwanie tępej baby, która ma problemy z podstawową ortografią.

gość A niech mi ktoś powie dlaczego dziewczyna która ma 24 lata nie ma ochoty na sex ??
Mogą być różne powody.. ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że nie miałam ochoty na sex kiedy brałam tabletki antykoncepcyjne
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mój mężczyzna traci ochotę na seks