139
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi55
  • Ocen na +0
139 ppt ?

Mój partner chce zamieszkać z moją koleżanką (56)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Mój partner chce zamieszkać z moją koleżanką

Napisał(a): anerinka -

A weż dziewczyno i powiedz mu że też masz chętnego kolegę który z tobą zamieszka-jak on nie widzi nic złego w mieszkaniu ze swoją koleżanką to chyba nie będzie miał nic przeciwko że ty zamieszkasz z kolegą? Przecież to dla ciebie też będzie taniej i ekonomicznie_ A na powane yerwaabzm y takim chopakiem natychmiast,to stawia go w bardzo zlym swietle i budzi zle prognozy ,daj sobie spokoj i szukaj kogos innego!

Reklama

Napisał(a): gość -

To skury...syn który Cię nie kocha, bo jak by kochał, to o kimś innym nawet by nie pomyślał.Twardo napisałem ale chyba taka jest prawda i nie ma nad czym się zastanawiać.nawet nie potrafię zrozumieć czemu zamieściłaś tu swoje pytanie.Przecież sprawa jest oczywista.

Kopnij go w dupe! Ciekawe, że nie pomyślał nawet o tym żeby Tobie zaproponować wspólne mieszkanie? I niech Ci nie robi wyrzutów sumienia, jaka ty jesteś zła i mu nie ufasz... cała ta sytuacja jest chora.

Reklama

zgadzam sie z wiekscoscia opini , na pociieszenie powiem ze ja mam tez chora sytuacje otoz mam piekny dom , niedaleko do pracy, piekny widok , ogrod , duzo miejsca , 7 pokoji, 2 lazienki a moj maz postanowil, ze teraz nie bedzie mi dawal pieniedzy tylko je sobie odkladal na swoj dom, bo nie chce mieszkac u mnie ( dom byl moj przed slubem ) Kiedys dawal 1500 na rachunki i zarcie teraz 500 zl i zachowuje sie po chamsku Ja go kocham , ale przykre ze mnie tak traktuje Probowalam poszukac sobie nowego jak sie rozstalismy przez net, spotkalam sie chyba z 10ma chlopakami, wszystkim sie spodobalam ale mnie ciagnie to mojego psychopaty , ktory mnie wykancza psychicznie

Reklama

gość zgadzam sie z wiekscoscia opini , na pociieszenie powiem ze ja mam tez chora sytuacje otoz mam piekny dom , niedaleko do pracy, piekny widok , ogrod , duzo miejsca , 7 pokoji, 2 lazienki a moj maz postanowil, ze teraz nie bedzie mi dawal pieniedzy tylko je sobie odkladal na swoj dom, bo nie chce mieszkac u mnie ( dom byl moj przed slubem ) Kiedys dawal 1500 na rachunki i zarcie teraz 500 zl i zachowuje sie po chamsku Ja go kocham , ale przykre ze mnie tak traktuje Probowalam poszukac sobie nowego jak sie rozstalismy przez net, spotkalam sie chyba z 10ma chlopakami, wszystkim sie spodobalam ale mnie ciagnie to mojego psychopaty , ktory mnie wykancza psychicznie
Hm... to wydaje mi sie oczywiste, że facet chce mieć własny dom. Nie chce być kątem u kobiety, bo to poniżej jego godności. I cudnie. niech mieszka oddzielnie, nie będziesz musiała sprzątać po nim, prać mu, gotować... niech ci nie daje nic, skoro nic od Ciebie nie chce.

Napisał(a): Gość -

moment!
czemu Ty nie mozesz z nim zamieszkac ?
po drugie to Ty jestes naiwna jak wierzysz w to ze nic sie nie stanie...chyba wiesz o czym mysle...jasne ze nie mozesz ufac ani jemu ani jej...jak pozwolisz mu na to by z nia zamieszkal to wiesz co posciel im ladnie lozko i zapal swieczki dla dobrego klimatu!!!

Czy co nie którzy przeczytali w ogóle dokładnie to co napisała autorka tematu?
Ponieważ czytając wypowiedzi nie których widzę iż cały czas myślą że owy chłopak wynajął sobie mieszkanie w tym samym mieście.

A tu do autorki.
Jeśli wydaje Ci się że oni mieszkając razem nic wspólnie nie robią i nic ich nie łączy ''czytaj sex'' to/masz tak wielce przyprawione rogi iż należy się zastanowić czy mieścisz się w drzwiach ale nie tych mieszkaniowych ja mam na myśli te które otwierając się przed nami gdy wchodzimy do Galerii Handlowej.
To tak jakbym ja miał Kobietę i ona powiedziała mi że wynajmie sobie mieszkanie i zamieszka z kolegą i co myślisz że oni by tam robili wieczorami czy też jak wychodziłaby z pod prysznica w szlafroku a on kręcił by się po mieszkaniu?
Robią z Ciebie frajerkę i tyle na temat, gościu tam ciupcia koleżankę a może i już swoją partnerkę czy też kochankę a Ty czekasz Bóg wie na co i za czym ... jesteś zdradzana i tyle w temacie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • chce zamieszkac z kolezankami
Do góry strony: Mój partner chce zamieszkać z moją koleżanką