28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń127
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
28 ppt ?

moj partner sie mnie brzydzi po porodzie. (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

moj partner sie mnie brzydzi po porodzie.

Napisał(a): gość -

Witam, mam problem. jestem obecnie z moim partnerem 7 lat, 2 miesiące temu urodziłam mu syna, przed zajściem w ciąże sex był nawet kilka razy dziennie, w ciąży unikał seksu od 7 miesiąca, po porodzie pisał z innymi babami na temat seksu i umawiania sie z nimi.. jak juz mogłam uprawiać seks był zadowolony, jednak był tylko jeden stosunek, nawet odkryłam, ze raz sie masturbowal gdy mialam polog... pytam mu sie czy bedziemy się kochać odpowiada, ze mu sie nie chce wiec jednej nocy zauważyłam ze znowu sie masturbowal... przed porodem wazylam 50 kg, teraz obecnie 55 nie jestem gruba, zostal tylko delikatny brzuszek, wiadomo jak to po ciąży..

co robic ? .
INTERIA.PL

Reklama

Re: moj partner sie mnie brzydzi po porodzie.

rozmawiałam, i usłyszałam tylko ze wymyślam.. dodam,ze śpimy razem ale nawet mnie nie przytuli, musze sie sama prosić o to. musiałam tutaj napisać i sie doradzić wstyd mi napisac do kolezanki badz porozmawiać.

Napisał(a): ~Pracuś -

Do autorki: Wracałem z pracy, wstąpiłem do dobrego znajomego w celu porady odnośnie nawigacji. Niestety był na 2tyg. delegacji w Korei Południowej. Urocza żona którą też bardzo dobrze znałem zaproponował kawę, no i tak to się zaczęło. Zeszliśmy na temat seksu, patrząc mi prosto w oczy powiedziała że od kiedy powiedziała mężowi ze jest w ciąży ani raz nie uprawiali seksu, to był czwarty miesiąc. Rano zrobiła mi kanapki do pracy, kochaliśmy się nawet 3 razy dziennie, u niej, u mnie, w hotelu i na łonie natury. To bardzo gorąca kobieta, po powrocie męża udało się jeszcze kilkanaście razy, nawet w ósmym miesiącu oczywiście z zachowaniem ostrożności, zawsze dbałem o to by miała orgazm i to nie udawany, zresztą nie miała z tym problemu, nawet potrafiła mieć orgazm robiąc mi loda. Po ok. 2 latach spotkałem ją samą w parku, zaproponowałem jej kawę u mnie, pocałowała mnie mocno w usta, przywarła mocno do mnie chyba poczuła moją męskość- odsunęła się, śmiejąc się pokazała mi figę z makiem, widziałem tylko jej piękną oddalającą się pupę.Wiesz co myślę? Pewnie im się sprawy poukładały.

Reklama

to dobrze, ze sprawy sie poukladaly, jednak mam obawy, że pisze znowu z tymi babami też i może one go nakrecaja albo coś nie mam pojęcia, dla mnie to jest chore, bo nie czuje sie już doceniana przez niego, o byle co sie kłócimy.. czemu on szuka pocieszenia w inny sposób albo u kogos ... mysle nad odejściem od niego, bo wiem ze to sie nie zmieni... wiele krzywd mi wyrządził w ostatnim czasie, jak i z reszta kiedys.. więc to sie nie zmieni, wiem ze mamy dziecko, no ale jakies wyjacie musi być, a nie chce sie codziennie denerwować, i płakać.

gość to dobrze, ze sprawy sie poukladaly, jednak mam obawy, że pisze znowu z tymi babami też i może one go nakrecaja albo coś nie mam pojęcia, dla mnie to jest chore, bo nie czuje sie już doceniana przez niego, o byle co sie kłócimy.. czemu on szuka pocieszenia w inny sposób albo u kogos ... mysle nad odejściem od niego, bo wiem ze to sie nie zmieni... wiele krzywd mi wyrządził w ostatnim czasie, jak i z reszta kiedys.. więc to sie nie zmieni, wiem ze mamy dziecko, no ale jakies wyjacie musi być, a nie chce sie codziennie denerwować, i płakać.
Pytasz co robić? Trudno powiedzieć by zła nie narobić, wydaje mi się jednak że z tej mąki chleba nie będzie. Może ... kochać dziecko i ... poszukać kogoś odpowiedzialnego, kogoś kto będzie Was kochał będąc kochanym? To Ty musisz przemyśleć i podjąc odpowiednią decyzję, by nie zrobić nikomu krzywdy. Szkoda twoich młodych lat 30? Myślę że twój partner jeszcze nie dorósł do roli męża i ojca, bo chyba nie jest przeszkodą brak Twojej atrakcyjności, kobieta 55kg. ... nic nie powiem :* Podasz woj.?

Reklama

gość nawet 30 nie mam... nie chciałabym nikogo innego mieć, kocham go , ale co ja moge zrobić glupia jestem ze nadal z nim jestem, zawsze mowie wyprowadze się, ale brak mi odwagi . ;/

No cóż to Twoje życie , nie moje. Rozumiem że zamierzasz być cierpiętnicą do śmierci? Może doczekasz czasu kiedy zacznie cię lać? Wtedy też zostaniesz z nim? Niechby się łajdaczył, niechby pił, niechby bił, byleby był? Rozumiem ... na miłość nie ma rady ... tylko Ty masz jedno życie, czy warto je przez palce przepuścić. Seks? 2 razy w tygodniu z nowo poznanymi, z tobą na odczepnego albo wcale, odpowiada ci to?

Do tego że wcale nie zamierzam być Twoim"wybawcą" i w jakikolwiek sposób ci się narzucać. Może gdyby próba nawiązania bliższej znajomości wyszła od Ciebie - przemyślałbym to, choć do tego piekielnie długa droga. Mogę ci napisać jedynie to że w dzieciństwie chorowałem na świnkę, która zostawiła trwały ślad, resztę sobie doczytaj. Przede wszystkim chodzi mi o to byś NIE MARNOWAŁA SWOJEGO MŁODEGO ŻYCIA.Czy nie piękniejsze jest życie u boku kogoś kogo kocha się z wzajemnością? Z kimś kto jest kolegą, przyjacielem,partnerem na dobre i na złe?
« Wróć do tematów
Do góry strony: moj partner sie mnie brzydzi po porodzie.