16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń919
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
16 ppt ?

Mój pies nie akceptuje mojego chłopaka, co robić? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mój pies nie akceptuje mojego chłopaka, co robić?

Napisał(a): Gość -

Mam faceta, z którym spotykam się od kilku miesięcy. Kiedy przychodzi do mnie do domu, mój pies, który zawsze jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich moich znajomych, ciągle na niego szczeka i warczy. Może to głupie, ale wydaje mi się, że psy wyczuwają dobrych ludzi i zaczynam się zastanawiać czy coś nie jest na rzeczy. Pytałam mojego faceta, czy może nie lubi zwierząt ale on powiedział, że wprost przeciwnie.

Co myślicie na ten temat?
INTERIA.PL

Re: Mój pies nie akceptuje mojego chłopaka, co robić?

Napisał(a): gość -

Sylvie Mam faceta, z którym spotykam się od kilku miesięcy. Kiedy przychodzi do mnie do domu, mój pies, który zawsze jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich moich znajomych, ciągle na niego szczeka i warczy. Może to głupie, ale wydaje mi się, że psy wyczuwają dobrych ludzi i zaczynam się zastanawiać czy coś nie jest na rzeczy. Pytałam mojego faceta, czy może nie lubi zwierząt ale on powiedział, że wprost przeciwnie.

Twój pies widzi w Twoim chłopaku konkurenta w szeregu ,więc broni Swojego miejsca!

Re: Mój pies nie akceptuje mojego chłopaka, co robić?

Napisał(a): gość -

Sylvie Mam faceta, z którym spotykam się od kilku miesięcy. Kiedy przychodzi do mnie do domu, mój pies, który zawsze jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich moich znajomych, ciągle na niego szczeka i warczy. Może to głupie, ale wydaje mi się, że psy wyczuwają dobrych ludzi i zaczynam się zastanawiać czy coś nie jest na rzeczy. Pytałam mojego faceta, czy może nie lubi zwierząt ale on powiedział, że wprost przeciwnie.

Przecież listopadzie temu założyłaś temat o tym, że poznałaś faceta, który ma inną kobietę, do tego dość szybko poszłaś z nim do łóżka. Trochę to koliduje z historią, o byciu z facetem od kilku miesięcy. Internetowy krętacz z ciebie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • pies szczeka na chłopaka
Do góry strony: Mój pies nie akceptuje mojego chłopaka, co robić?