894
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń76 tys.
  • Odpowiedzi126
  • Ocen na +-15
894 ppt ?

Moja dziewczyna jest oziębła seksulanie, co robić? (127)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Moja dziewczyna jest oziębła seksulanie, co robić?

Napisał(a): gość -

Najlepszym sposobem na oziębłe kobiety jest KASA czyli prezenty. Jak świat długi i szeroki mężczyźni ciągle płacą za seks, bezpośrednio a częściej pośrednio, tylko niektórzy udają, że nie wiedzą o czym mowa.
Oczywiście krótkookresowo może być za friko, bo kobieta jest zakochana, ale w długim terminie żadna nie jest aż tak zakochana, żeby rozkładać nogi za darmo. Nie mówię tu oczywiście o patologiach typu mąż codziennie leje swoją żoną i nic nikomu do tego.
W Waszym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest rozstać się jak najszybciej. Pamiętaj chłopie - pół świata tego kwiata czyli jak nie ta to inna (dopóki nie jest matką twoich dzieci, bo wtedy to już inna para kaloszy, przynajmnoiej dla mnie).

Reklama

Autorze. Jeśli jeśli jeszcze sprawdzasz ten wątek to przeczytaj. Kobiety mają to do siebie, że same nie wiedzą czego chcą. A jak już wiedzą to nie potrafią tego powiedzieć. Tylko że to ICH problem. Spytaj wprost o co chodzi. Jeśli nie będzie potrafiła wytłumaczyć o co chodzi to JEJ problem, nie Twój. Kiedyś uważałem, że to mężczyzna powinien próbować zrozumieć kobiety. Ale to był błąd. Bo znacznie łatwiej jest kobiecie powiedzieć niż mężczyźnie domyślić się. I tego się trzymaj Autorze:) Sam będziesz wiedział co zrobić, jeśli ona nie włoży choć trochę wysiłku w wytłumaczenie się.
Pozdrawiam.

Sprawdźcie jakie środki antykoncepcyjne zażywa (używa), jeżeli takie stosujecie. Czasami tabletki hormonalne, zastrzyki lub implanty mają taki skutek uboczny. Może dlatego tak głupio to tłumaczy bo sama nie wie co ci powiedzieć, jeżeli to burza hormonalna

Reklama

gość Sprawdźcie jakie środki antykoncepcyjne zażywa (używa), jeżeli takie stosujecie. Czasami tabletki hormonalne, zastrzyki lub implanty mają taki skutek uboczny. Może dlatego tak głupio to tłumaczy bo sama nie wie co ci powiedzieć, jeżeli to burza hormonalna
Wczesnoporonny mechanizm działania antykoncepcji hormonalnej, oparty o niecałkowite hamowanie owulacji i wywoływanie zmian w błonie śluzowej macicy uniemożliwiających zagnieżdżenie zarodka. Potencjał wczesnoporonny antykoncepcji hormonalnej potęgowany jest dodatkowo w momencie pominięcia przez kobietę dziennej dawki hormonów, a średnia ilość pomijanych pigułek wśród Europejek stosujących antykoncepcję doustną wynosi 3 na miesiąc. Fakt dokonanego poronienia pozostaje też często niezauważony, bo mylony jest z występującymi przy stosowaniu pigułek antykoncepcyjnych nieregularnymi krwawieniami z dróg rodnych.http://www.pc(...)b6mGvUP

Zachowanie czystości przedmałżeńskiej jest najlepszą inwestycją na udany związek, a później małżeństwo. Wystarczy przeczytać kilka mądrych artykułów na ten temat. Jest to poparte badaniami.

Napisał(a): Gość -

Przykro mi ale musze ci to powiedziec kobieta jak tak sie tlumaczy niestety czegos sie boi co to znaczy dla ciebie .Wedlug mnie z samej wypowiedzi wychodzi ze cie zdradzila juz i ma wyzuty sumeinia .Niechce z toba wspolzyc bo niestety ale niejets na tyle perfidna widzac ciebie widzi jaki blad popelnila i powiem ci szczerze moge powiedziec masz juz po zabawie no chyba ze lubisz sie dzielic toretem z kolegami .Bez zanej urazy ani nic ale niestety z jej wypowiedzi wyglada ze to jes przyklad tego ze cie juz zdradzila chce odejsc bo czuje sie winna zaluzje ze cie zdradzila boi ci to powiedziec no i tyle w temacie .Obstawial bym jakas glupia sutyacje typu upila sie lub porostu stary chlopak z ktorym byla zwrocil na nia uwage wykorzystal i zostawil .Obstawial bym ta druga btw porozmawiaj z nia jezeli po rozmowie niema jakilkowiek sydromow poprawy jets egoistyczna i zachowuje sie podle wzgledem ciebie i unika cie daruj sobie .Jezeli szczerze zaluje niewie co sie stalo zaczol bym uwazac na to co ty robisz moze sam popchnoles ja w rece innego i byl to stopniowy romans jak i porostu krutka sytuacja np po klutni z toba zdradzila cie z zemnsty zemsta nieposmakowala no i wyladaowala na hustawce emocjonalnej .Jednym slowem rozmowa i do tego co powie zalezy czy jestescie dalej cyz nie i oczywiscie od twojej postawy wzgledem zdrady .

Takie rzeczy nie biorą się z sufitu. Za mało informacji. Jaki jest Twój stosunek do niej. Może już traktujesz ją jak zdobycz przypieczętowaną, przedmiotowo? Tak naprawdę nie ma nic wiecznie jeśli się o to nie dba. Żeby coś wziąć, trzeba też coś od siebie dać. Można brać garściami, niewiele lub nic nie dając, ale wtedy źródło się wyczerpie. Największe uczucia nie pomogą, bo sam sobie człowiek nie jest w stanie utrzymać uczuć bez rozpalania i jeszcze tych uczuć przelewać na drugą stronę, jeżeli druga strona uzna, że już nic nie musi robić, bo przecież jesteśmy razem, ale jednocześnie ma wymagania. Skąd brać siłę na spełnianie wymagań, na dawanie darów wynikających z głębokich uczuć, jeżeli samemu trzeba w sobie te uczucia rozpalać i podtrzymywać, bo druga strona już się nie poczuwa do dalszej pracy w związku, chce tylko brać. Wcale nie musi być jakiś inny jak tutaj niektórzy piszą, czasami działania, a raczej brak działań drugiej strony, brak chęci zrozumienia, ignorancja, zniechęca, pomimo uczuć. Partnerstwo to sprawa dwustronna, a nie tylko ja i moje potrzeby, partnerstwo to uzupełnianie się, a nie tylko to co ja chcę. Magia wspaniałego seksu jest wynikową, wynikową więzi emocjonalnej, tworzonej przez obojga partnerów, a nie tylko przez jedną osobę, jest wynikową prawdziwego partnerstwa, w której jesteśmy dla partnera, zawsze, kiedy partner/ka wie, że może na nas liczyć, że ma wsparcie, zrozumienie w trudnych chwilach, że nie wszyscy dookoła są ważniejsi, a wtedy też partner będzie dla nas, bo tak działa prawdziwa więź, to buduje wiarę w druga stronę i zaufanie, więź emocjonalną - niemożliwą do zbudowania jeżeli traktuje się kogoś olewczo. Związku nie buduje się od strony łóżka, to co się dzieje w łóżku jest wynikiem wszystkich wcześniejszych działań wobec drugiej strony. Najpierw trzeba przemyśleć, co ja daję drugiej stronie, jak się wobec drugiej strony zachowuję, zrobić szczery rachunek sumienia, czy chciałbym/chciałabym być tak traktowana jak ja traktuję partnera, szczerze sobie odpowiedzieć, to jest trudne, tak, wytknąć sobie samemu własne błędy, ale tutaj można też znaleźć odpowiedź, o ile potrafi się przyznać do własnych błędów i niedoskonałości. A nie każdy niestety potrafi uwolnić się od samozachwytu i tylko umie drugiej stronie wytykać co jest źle. Wszelkie uwagi należy najpierw zaczynać od głębokiej, szczerej i uczciwej analizy samego siebie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Moja dziewczyna jest oziębła seksulanie, co robić?