Odpowiadasz na:
Moja dziewczyna nie chciała się kochać!

~Mareczko
Temat dodał(a):
~Mareczko -
Piszę do facetów, którzy mają taki sam problem. Moja dziewczyna nie miała ochoty na seks. Ok trochę przytyłem ale bez przesady. Na urodziny kupiłem jej takie suplementy na zwiększenie libida https://nplink.net/cb9k35gh , serio polecam chłopaki !!!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 2 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Moja dziewczyna nie chciała się kochać!

Napisał(a): Przemysław -

Cześć.Te same problemy miewam i miewałem:)Dziewczyny mają humorki,poprostu jak wiatr zawieje.Środki które kupiłeś,gratulacje.Dodam jedynie że dziewczyny mają wielkie skłonności materialistyczne.Kochają lakierki do paznokci,szmineczki,rajstopki ale gdy chłopak połozy rączke na nóżce to już coś może być nie tak.Chodzę bo patrze na seks a nie na jakieś szmineczki,lakierki:)

Re: Moja dziewczyna nie chciała się kochać!

Napisał(a): ~Mareczko -

Piszę do facetów, którzy mają taki sam problem. Moja dziewczyna nie miała ochoty na seks. Ok trochę przytyłem ale bez przesady. Na urodziny kupiłem jej takie suplementy na zwiększenie libidahttps://nplin(...)b9k35gh , serio polecam chłopaki !!!

Reklama