26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +3
26 ppt ?

Moja kobieta mnie olewa (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Moja kobieta mnie olewa

Napisał(a): gość -

Jestesmy razem ponad 6 lat . Od 3 mieszkamy razem. Przed zamieszkanie i w pierwszych miesiącach po wszystko bylo idealnie. Jednak później cos pękło. Odwróciła się ode mnie całkiem. Pomijając obowiązki domowe i rachunki nic nas nie laczy. Prozaiczne "kocham" słyszałem moze z półtora roku temu. Nie chce mnie przytulac czy pocałować. A o seksie nie ma mowy. Raz na 2-3 miesiące moze cos "wyblagam" a jak już to wygląda to w ten sposób ze wytnie mi się i zakryte poduszka i jescze powie konca szybko bo ide spac. Spimy w oddzielnych pokojach. Niby jestem facetem ale cholernie mnie boli to jej olewanie. Boję się zacząć z nią jaki kolejek temat o nas bo skończy to awantura. Nie wiem jak ona ale ja potrzebuje uczucia . Staram się to dusić w sobie ale jest coraz gorzej. Pomóżcie.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Moja kobieta mnie olewa

Napisał(a): boozar -

gość Każda próba rozmowy o uczuciach kończy się tym że wydziela się na mnie. Ja też powiem parę słów. A potem potrafi nie odezwać się słowem nawet kilkanaście dni
Może źle tę rozmowę prowadzisz. Nie zakładaj z góry że to tylko jej wina.

A jeżeli naprawdę się nie da to zastanów się czy będziesz potrafił do takiego układu się dostosować i grać w jej grę. Może okazać się z czasem że wasz związek się sam naprawi.

Miłość wiele ma okresów. są też te burzliwe.

Popsuć związek można jednym słowem. Odbudować czasami się już nie da. Zastanów się dobrze i długo zanim zrobisz jakiś nieodwracalny krok. pamiętaj że zawsze można odejść, ale powrotu może nie być,

« Wróć do tematów
Do góry strony: Moja kobieta mnie olewa