10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +9
10 ppt ?

Moja prognoza wyborcza w drugiej turze (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Moja prognoza wyborcza w drugiej turze

Napisał(a): ~jprd -

~gość Macie drugie wyjście, sfałszować wybory, bo szkoda dojnego koryta, prawda?
Jprd, ludzie! Już zapomnieliście 8 lat złodziejskich rządów PO-PSL? Zapomnieliście już o wygaszaniu Polski i wyprzedaży sreber narodowych za bezcen w celu ratowania budżetu? Zapomnieliście już gigantyczne złodziejstwo VAt? Zapomnieliście Ambet Gold? Zapomnieliście Pogardę wobec ludzi? Zapomnieliście likwidację polskiej perły narodowej, polskich stoczni? Pamiętacie jak strzelano do ludzi?

Macie wy w ogóle rozum w tych pustych pałach?

Napisał(a): ~gość -

~jprd
~gość Macie drugie wyjście, sfałszować wybory, bo szkoda dojnego koryta, prawda?
Jprd, ludzie! Już zapomnieliście 8 lat złodziejskich rządów PO-PSL? Zapomnieliście już o wygaszaniu Polski i wyprzedaży sreber narodowych za bezcen w celu ratowania budżetu? Zapomnieliście już gigantyczne złodziejstwo VAt? Zapomnieliście Ambet Gold? Zapomnieliście Pogardę wobec ludzi? Zapomnieliście likwidację polskiej perły narodowej, polskich stoczni? Pamiętacie jak strzelano do ludzi?

Macie wy w ogóle rozum w tych pustych pałach?
Ludzie ja pierniczę, nie pamiętacie jak PiS kradnie? Przynajmniej raz w tygodniu skandale finansowe. Już banki chcieli przejmować za 1 złotówkę. Mamy dość tych rządów pogardy, podziałów i obelg z TVP PiS. Rząd PiS likwiduje kopalnie, a węgiel sprowadza z Donbasu. W stoczni miały być budowane statki, pytam gdzie są obietnice. Fundusz emerytalny OFE został opodatkowany i zabrany i to są dobre rządy? Ciągłe podwyższki kosztów życia i ceny w sklepach? I co z tych profitów, kiedy trzeba je oddać na życie. Mnie za PiS żyje się dużo gorzej. Nic nie jestem w stanie odłożyć.

Reklama

Napisał(a): creat -

co ty jprd-sz.. nie chcemy buraka dalej.. prezydent skreslony w opinii międzynarodowej, popychadło do lekceważenia.. dosyc please... i np. co do pamieci..
dwóch wieży nie pamiętamy , oprócz tych z 11 wrzesnia, amerykańskich..

Andrzej Duda do pop-crapu i do poezyj ! wara od najwyższych godności..

ps. albo ż albo sz ... musisz sie zdecydować:).. ty drugi :)

Napisał(a): ~gość -

creat co ty jprd-sz.. nie chcemy buraka dalej.. prezydent skreslony w opinii międzynarodowej, popychadło do lekceważenia.. dosyc please... i np. co do pamieci..
dwóch wieży nie pamiętamy , oprócz tych z 11 wrzesnia, amerykańskich..

Andrzej Duda do pop-crapu i do poezyj ! wara od najwyższych godności..

ps. albo ż albo sz ... musisz sie zdecydować:).. ty drugi :)
wy zapinane menele i żule to możecie sobie chcieć

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Moja prognoza wyborcza w drugiej turze