Odpowiadasz na:
Moja Relacja z Pobytu w Raju albo w Niebie jak kto Woli , Spisana Najuczciwiej jak tylko można Uczciwie !

~Pan Arnold
Temat dodał(a):
~Pan Arnold -
Kiedy umrzemy na ziemi i nas zakopią przybywamy w postaci ducha rajskiego do Biura Niebieskiego gdzie dostajemy przydział do odpowiedniego sektora nieba i stajemy się Aniołem Niebieskim , Na wyposażenie dostajemy Brewiarz , Tunikę , Aureolę i Harfę . • Harfę , brewiarz , parę skrzydeł i aureolę rozmiar numer trzynasty dla kapitana Eligiusza Kowalskiego z Warszawy ! Wydać mu świadectwo zdrowia i wpuścić . • Otworzyłem oczy. Rzeczywiście , był to pewien inżynier , bardzo morowy chłopak , doskonale pamiętam jego pogrzeb , który polegał na tym , że trupa jego spalono , a Indianie wysmarowali sobie twarze popiołem i wyli dobre dwie godziny jak dzikie koty . Bardzo się ucieszył , że mnie spotkał , ja naturalnie również rad go ujrzałem i poczułem dopiero , że dostałem się wreszcie tam , gdzie należy . • Cała przestrzeń dokoła jak okiem sięgnąć była wypełniona tłumem urzędników biegających i krzątających się po biurze , przebierających tysiące Polaków Rosjan , Meksykanów , Anglików ,i Arabów w nowe stroje .Gdy i mnie wręczono moją paczkę i gdy przyczepiłem sobie aureolę , poczułem się taki szczęśliwy , że gotów byłem wskoczyć na dach z radości . No , teraz już wszystko załatwione jak należy ! . triumfowałem . Teraz wszystko doskonale , dajcie no tylko obłok . Nie minął kwadrans , a przeszedłem dobrą milę , w kierunku grupy obłoków w towarzystwie milionów ludzi . Większość z nich próbowała latać, ale bezskutecznie, dlatego też postanowiliśmy na razie iść piechotą , a później dopiero , po nabraniu wprawy , spróbować fruwania . • Spotykaliśmy po drodze tłumy ludzi idących z powrotem . Niektórzy z nich mieli z całego ekwipunku tylko harfy , inni , tylko brewiarze , jeszcze inni , nic zgoła . Wszyscy wyglądali na niezadowolonych ; pewien młody chłopak zostawił sobie tylko aureolę , którą niósł w ręku , nagle wyciągnął ją do mnie ze słowami ; • Może mi pan ją przez chwilkę potrzyma ? • I natychmiast znikł w tłumie . Poszedłem dalej . Jakaś kobieta poprosiła mnie , żebym jej potrzymał gałązkę palmową , i zaraz znikła . Pewna dziewczyna oddała mi swą harfę i , święty Jerzy mi świadkiem , także natychmiast znikła . I tak dalej , i dalej , póki nie zostałem obwieszony od stóp do głów utensyliami w rodzaju wyżej wymienionych. Podszedł jeszcze do mnie jakiś uśmiechnięty starowina i poprosił , żeby mu potrzymać jego rzeczy . otarłem pot i powiedziałem dość uprzejmym tonem . • Niech mi pan łaskawie wybaczy , ale jak pan sądzi , jestem człowiekiem czy wieszadłem ? • W tym mniej więcej czasie zaczęły trafiać się przy drodze rowy ; niewiele myśląc , niezwłocznie rzuciłem w nie mój dodatkowy ładunek . Obejrzawszy się za siebie , ujrzałem , że cały tłum , z którym szedłem , był obładowany tak samiuteńko jak ja . Widocznie i moim towarzyszom wracający oddali swoje rzeczy do ‘ potrzymania ‘ . Teraz wszyscy natychmiast pozbyli się swego ładunku ; po czy poszliśmy dalej . • Kiedy wraz z innymi usiadłem na obłoku , uczułem się tak szczęśliwy , za jakiego nigdy przedtem siebie nie uważałem . ‘’Teraz , mówiłem do siebie , teraz wszystko się spełniło , tak jak to opisywano na ziemi ; miałem pewne wątpliwości , ale teraz jestem już pewien , że dostałem się do nieba . ‘’ Machnąłem ze dwa razy moją gałązką palmową , naciągnąłem struny harfy i zacząłem grać . Oj , Piotrze , na pewno nie będziecie mogli wyobrazić sobie tego koncertu .

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Moja Relacja z Pobytu w Raju albo w Niebie jak kto Woli , Spisana Najuczciwiej jak tylko można Uczciwie !

Napisał(a): ~św Stefan -

Według meksykańskiej religii, wysłannik z nieba obwieścił dziewicy Sochequetzal, że pocznie w sposób niepokalany i urodzi Quetzalcoatla. I podobnie jak Gabriel ogłosił Maryi przyjście na świat Jezusa, tak Bodhisat zapowiedział Mai, matce Buddy, narodzenie jej syna.
Oba imiona Mai i Maryja, pochodzą od wspólnego rdzenia oznaczającego „woda". Żona Mojżesza również miała na imię Miriam. I rzeczywiście, imię Maryja pojawia się w wielu postaciach w rożnych kulturach i zawsze jest nim nazwana matka zbawców świata.
Oto przykłady:
Matka ,, Syn-zbawca
Maria ,, Jezus
Maia ,, Budda
Maia ,, Hermes
Maya ,, Agnis
Myrrha ,, Adonis
Maya Maria ,, Sommona Cadom (syjamski zbawca)
Mariama ,, Kryszna

Wszystkie te Maryje oznaczają jedno .. Planetę-Matkę, a katolicka Matka Boska nie stanowi tu żadnego wyjątku.

Re: Moja Relacja z Pobytu w Raju albo w Niebie jak kto Woli , Spisana Najuczciwiej jak tylko można Uczciwie !

Napisał(a): ~gość -

~ddr Według meksykańskiej religii, wysłannik z nieba obwieścił dziewicy Sochequetzal, że pocznie w sposób niepokalany i urodzi Quetzalcoatla. I podobnie jak Gabriel ogłosił Maryi przyjście na świat Jezusa, tak Bodhisat zapowiedział Mai, matce Buddy, narodzenie jej syna.
Oba imiona Mai i Maryja, pochodzą od wspólnego rdzenia oznaczającego „woda". Żona Mojżesza również miała na imię Miriam. I rzeczywiście, imię Maryja pojawia się w wielu postaciach w rożnych kulturach i zawsze jest nim nazwana matka zbawców świata.
Oto przykłady:
Matka ,, Syn-zbawca
Maria ,, Jezus
Maia ,, Budda
Maia ,, Hermes
Maya ,, Agnis
Myrrha ,, Adonis
Maya Maria ,, Sommona Cadom (syjamski zbawca)
Mariama ,, Kryszna

Wszystkie te Maryje oznaczają jedno .. Planetę-Matkę, a katolicka Matka Boska nie stanowi tu żadnego wyjątku.
Zapomniałeś o
Maja ,, Pszczółka

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~gos Ja tam wierzę tylko Biblii .!
W stworzenie świata w 6 dni ok. 6 tyś lat temu też?

Napisał(a): ~gos -

Mimo że wiara w czarowników i diabły w Europie zanikła oby , w osiemnastym wieku popularność „legend ludowych" oraz naiwność ich ofiar świadczy o tym, że i dzisiaj mogą być one świadomie wykorzystane do kontroli nad masami ludzkimi mogąc doprowadzić nawet do przemocy. Ja tam wierzę tylko Biblii .!

Reklama