7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +1
7 ppt ?

Moja rodzina jest bardzo otwarta w kwestii sikania w domu. (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Moja rodzina jest bardzo otwarta w kwestii sikania w domu.

Napisał(a): SuperCóreczka -

Byłam w domu moich rodziców na noc (ja 21, mama 42 i ojciec 45 lat), wypiliśmy po kilka kieliszków wina i siedzieliśmy przy stole rozmawiając. Siedziałam obok mojej mamy na fotelu, a mój tata naprzeciwko nas. Nagle tata oznajmił, iż musi iść na siku pierwszy i wstał, podszedł do drzewka w doniczce w rogu pokoju, najzwyczajniej na świecie wyciągnął penisa i zaczął sikać do doniczki. Sikał przez dobre dwadzieścia sekund, zanim skończył i usiadł z powrotem.

Kilka minut później i ja poczułam, że muszę iść się odlać. Nie zapytałam o zgodę ani nic nie oznajmiłam, tylko ściągnęłam spodnie siedząc obok mamy na fotelu, rozłożyłam nogi trochę szerzej i zaczęłam sikać. Słychać było jak mój strumień z całą siłą rozpryskuje się o dywan między moimi stopami. Mama tylko spojrzała w dół na moje kolana i po prostu zaśmiała się ze mnie i powiedziała, że to całkowicie normalne i nie mam powodu do wstydu. Kiedy skończyłam, wytarłam się serwetką i schowałam ją mokrą do kieszeni.

Chwilę później moja mama oznajmiła, że musi się wysikać. Ojciec powiedział jej, żeby zrobiła dokładnie tak jak ja. Więc ściągnęła spodnie i rozsunęła kolana. Nagle usłyszałam głośny syk, a następnie plask na dywanie. Mój ojciec spojrzał pod stół i uśmiechnął się do niej.

Skończyło się na tym, że oglądaliśmy później film w salonie, wciąż popijając wino. Musiałam znowu skorzystać z łazienki, więc tym razem szepnęłam do matki i powiedziałam, że muszę iść. Powiedziała mi, żebym poszła w róg pokoju. Wstałam i podeszłam do rogu, blisko frontu pokoju przy telewizorze. Oboje moi rodzice mogli mnie zobaczyć jak zrzuciłam spodnie, przykucnęłam i zaczęłam sikać. Tyle się we mnie zebrało przez godzinę, że nie mogłam przestać sikać. Opróżnienie pęcherza zajęło mi z trzydzieści sekund i zrobiłam dość dużą kałużę. Wstałam, podciągnęłam spodnie i zadowolona z siebie wróciłam do oglądania filmu.

Tym razem mój ojciec wstał drugi, podszedł do szafy, gdzie moja mama trzyma swoje ubrania, otworzył drzwi, wyciągnął penisa i zaczął sikać po wszystkich jej ciuchach. Gdy skończył to tylko go otrząsnął i usiadł z powrotem.

Mama natomiast, w typowy dla niej sposób, ściągała spodnie, rozkraczyła się na brzegu kanapy i z pełną mocą siknęła na dwa metry wprzód, zostawiając mokre ślady na cały pokój, ze ścianą włącznie.

To takie niesamowite uczucie móc siknąć gdziekolwiek i kiedykolwiek ci się chce wspólnie ze swoimi rodzicami, za ich pełną zgodą i przyzwoleniem.

Wiem, że to brzmi jak tania historyjka ze strony dla zboczków ale nie jest. Jeżeli mi nie wierzycie to trudno, wasza sprawa. Chciałam po prostu pochwalić się swoimi doświadczeniami z innymi bo wiem, iż o taką rodzinkę, jak ja mam to bardzo trudno a może moje wyznanie nakłoni kogoś z podobnymi marzeniami do zrobienia coming-out'a.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Moja rodzina jest bardzo otwarta w kwestii sikania w domu.