28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +-7
28 ppt ?

Moja zmora - przebarwienia, jak je usunąć? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Moja zmora - przebarwienia, jak je usunąć?

Napisał(a): Gość -

Już po wakacjach i kąpielach słonecznych, a ja jak zwykle, mam ten sam problem - przebarwienia na skórze (twarz i deklot). Nakładam na siebie tony podkładu, żeby to zatuszować, chociaż zazwyczaj się nie maluję. Kremy mi nie pomagają, więc chcę wypróbować jakieś domowe sposoby. Co wy stosujecie na przebarwienia? Słyszałam o masce z cytryny, więc zastosowałam na razie dwa razy i czekam na efekty...
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Moja zmora - przebarwienia, jak je usunąć?

Napisał(a): Gość -

Cosmelan jest na razie najskuteczniejszą na rynku kuracją depigmentującą. Efektem zabiegu są wyraźnie rozjaśnione piegi, znamiona barwnikowe, przebarwienia posłoneczne i plamy starcze. Zabieg stymuluje odnowę kolagenu, działa wygładzająco, reguluje wydzielanie łoju i zwęża pory. W redukcji przebarwień stosuje się również zabiegi laserowe.

Napisał(a): gość -

Aspazja1 Cosmelan jest na razie najskuteczniejszą na rynku kuracją depigmentującą. Efektem zabiegu są wyraźnie rozjaśnione piegi, znamiona barwnikowe, przebarwienia posłoneczne i plamy starcze. Zabieg stymuluje odnowę kolagenu, działa wygładzająco, reguluje wydzielanie łoju i zwęża pory. W redukcji przebarwień stosuje się również zabiegi laserowe.
Trzeba być bogatym żeby iść na taką kurację. W jednym łódzkim centrum estetyki taki zabieg kosztuje 1700 zł.

Reklama

Polecam Ci serum na przebarwienia EV firmy StriVectin w Sephorze. Lepsze od Cosmelanu tak mówią Ci co byli na Cosmelanie. Opatentowana technologia niacyny NIA-114 powoduje aż 6 x bardziej skuteczne działanie aktywnej witaminy C która jest w tym serum. Sama niacyna ma też właściwości rozbijajace skupiska melaniny. Kuracja jest znacznie tańsza bo opakowanie kosztuje 419 zł. Sama zaczęłam stosowac i widze już po miesiącu poprawę i rozjasnienie plam. Testuje nadal na sobie i sprawdzę efety na sobie także.

Ja tez mam ogromną skłonność do przebarwień i stosowałam różne kremy ale one ewentualnie trochę je rozjaśniły. Dopiero moja dr. dermatolog poleciłam mi zabieg ipl-em na likwidację ciemnych przebarwień i efekty super zostału mi tylko takie jaśniuteńkie które zakrywam makijażem wszystkie ciemne plamy mi zeszły, zrobiłam serie na twarz ipl w estetica w Krakowie polecam bo warto a teraz sie pilnuje i stosuje krem z filtrem

Reklama

Hej dziewczyny :) ja polecam zabieg Plasmag. Sama do niedawna nawet nie słyszałam o czymś takim, dowiedziałam się dopiero chidzac na exillisa do bonarki do vesuny. Pokazalam pani Agnieszce moje przebarwienia na dekolcie i poleciła mi właśnie ten sprzet. Jestem dopiero 2 tygodnie po zabiegu a podobno efekty największe są do miesiąca ale na pewno zeszła już spora cześć. Myśle ze trzeba będzie powtórzyć zabieg ale na razie nie mam pieniążków Wiec to co jest zdecydowanie mnie cieszy. pierwszy tydzień nosiłam bluzki bez dekoltu bo miałam duże strupki ( mam delikatna skore ) i mocne zaczerwienienie i niestety zabieg bolal ale myśle ze jak na jeden zabieg jest póki co fajny efekt. Będę pisać jak po miesiacu czy coś Gorzej czy lepiejj

Reklama

Napisał(a): ~Mikkia -

Po pierwsze najwazniejsze jest zapobieganie. Dziewczyny polecam stosować codziennie krem z filtrem, nawet w zimowe miesiące Kremy takie nie tylko zapobiegaja powstawaniu przebarwień ale jest to jedna z lepszych profilaktyk przeciwzmarszczkowych jakie mozecie wprowadzić u siebie na co dzień.

Zabiegi laserowe polecam jedynie na poważniejsze przebarwienia, w domowym zaciszu z mniejszymi powinny spokojnie sobie poradzić peelingi kwasowe jak również peelingi enzymatyczne.
Poza ty mozna je spokojnie przykryć korektorem. Polecam szczególnie Collection 2000https://darma(...)r-6-5ml
Daje bardzo dobre krycie i jednocześnie wyglada lekko.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • strivectin na przebarwienia
Do góry strony: Moja zmora - przebarwienia, jak je usunąć?