197
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +0
197 ppt ?

Mojemu facetowi marzy się trójkąt (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Mojemu facetowi marzy się trójkąt

Napisał(a): Gość -

zgodz siec.z tym,ze jak ci tu inni piszą,powiedz męzowi,ze za to ty chcesz seksu z dwoma mężczyznami.
Tak naprawde,jesli jestescie w zwiazku,to to powinny byc tylko fantazje,dobrze,ze ci o nich mowi,bo mozesz przeciez tak sie z nim pobawic w lozku,zeby mial nadwyzke rozkoszy:)

Napisał(a): gość -

Trojkąt nie musi oznaczać dewiacji...choć dla jednych dewiacją jest trojkącik lozkowy,a dla innych grzebanie sobie w pupach:)
To, że powiedzial ci o fantazji to znaczy,ze jest szczery,a nie poszedl w pizdu zrobic to z innymi.
Już sie nie dziwię, dlaczego tyle kobiet jest zdrdzanych skoro na fantazje swoich mężczyzn reagują slowami "zostaw go", "jak on może"....mężczyzna to samiec..prostolinijne zwierze z testosteronem. To jak go poskromisz to już wylącznie twoja sprawa...ale zapewniam cię są związki w ktorych oboje spelnia swoje fantazje wzajemnie za obopulną zgodą nawet te trojkąciki, ktore tak was przerażają...nie chcesz nie zmuszaj się, ale zapewnij mu coś w zastępstwie co rownież go uszczęśliwi;) jeśli czegos nie chcesz zrobic dla partnera, miej coś w zastępstwie by nie poczuł się odrzucony.

gość Trojkąt nie musi oznaczać dewiacji...choć dla jednych dewiacją jest trojkącik lozkowy,a dla innych grzebanie sobie w pupach:)
To, że powiedzial ci o fantazji to znaczy,ze jest szczery,a nie poszedl w pizdu zrobic to z innymi.
Już sie nie dziwię, dlaczego tyle kobiet jest zdrdzanych skoro na fantazje swoich mężczyzn reagują slowami "zostaw go", "jak on może"....mężczyzna to samiec..prostolinijne zwierze z testosteronem. To jak go poskromisz to już wylącznie twoja sprawa...ale zapewniam cię są związki w ktorych oboje spelnia swoje fantazje wzajemnie za obopulną zgodą nawet te trojkąciki, ktore tak was przerażają...nie chcesz nie zmuszaj się, ale zapewnij mu coś w zastępstwie co rownież go uszczęśliwi;) jeśli czegos nie chcesz zrobic dla partnera, miej coś w zastępstwie by nie poczuł się odrzucony.
ŚWIĘTE SŁOWA!!! Masz 100% racji,i żeby nie było,to jestem kobieta,tyle,ze doświadczoną...:)

i co tak narzekacie na trójkąta?! Są zaj...fajne! Z dwoma facetami i Ty to sama zobaczysz...jako że wtedy włącza się u faceta żyłka rywalizacji, to takiego seksu rzadko się doświadcza. Poszukajcie np na ranki sex zone jakąś sympatyczną parkę i zróbcie sobie gangbang

tyrystor0 Twój facet to erotoman i nie kocha cię ! Tyle !
Erotoman nie może kochać???? Palnij się w czerep!!!!

LUDZIE!!!! Żyjemy w XXI wieku! Mamy wolność seksualną! Większość z Was ma jakieś perwersje, marzenia lub pragnienia seksualne!! TAK perwersje!!! Już robienie laski jest zboczeniem (wg norm!!!!) czy pozycja na pieska! Kamasutra jest perwersją! A Wy jesteście pruderyjnymi ćwokami!

RADA:
Po prostu porozmawiaj z nim. Nie ot tak sobie tylko pogadaj! Pamiętaj, że pary niedobrane seksualnie prędzej czy później się rozchodzą i uczucia nie mają tu nic na rzeczy! Dobrze ktoś podpowiedział, zaproponuj 2 facetów, ale tak aby zobaczyć jego reakcję. Nie bójcie się rozmawiać o seksie. Pytaj co go kręci, zastanów się i powiedz mu ile możesz dla niego zrobić, ile dla siebie! Też pewnie wielorotnie o czymś myślałaś, zaproponuj!

To, że ma się fantazje seksualne nie znaczy, że się kogoś nie kocha ani że jest się zboczonym! To normalne!!!!!

gość

LUDZIE!!!! Żyjemy w XXI wieku! Mamy wolność seksualną! Większość z Was ma jakieś perwersje, marzenia lub pragnienia seksualne!! TAK perwersje!!! Już robienie laski jest zboczeniem (wg norm!!!!) czy pozycja na pieska! Kamasutra jest perwersją! A Wy jesteście pruderyjnymi ćwokami!

RADA:
Po prostu porozmawiaj z nim. Nie ot tak sobie tylko pogadaj! Pamiętaj, że pary niedobrane seksualnie prędzej czy później się rozchodzą i uczucia nie mają tu nic na rzeczy! Dobrze ktoś podpowiedział, zaproponuj 2 facetów, ale tak aby zobaczyć jego reakcję. Nie bójcie się rozmawiać o seksie. Pytaj co go kręci, zastanów się i powiedz mu ile możesz dla niego zrobić, ile dla siebie! Też pewnie wielorotnie o czymś myślałaś, zaproponuj!

To, że ma się fantazje seksualne nie znaczy, że się kogoś nie kocha ani że jest się zboczonym! To normalne!!!!!
Wolność seksualna zawsze była, kto chciał, tak robił. Natomiast kto posiada rozum i zasady moralne, etyczne, religijne, doskonale wie, co jest zboczeniem, a co nie. Twoje zasady to pospolita patologia, a nie żadna wolność. Najbardziej śmieszy powoływanie się na XX! wiek. Ciekawe, na co powołasz się w XXII wieku, co będziesz pisał i robił, bo jak pisze w beletrystyce SF, wymiana płynów ustrojowych nie będzie modna i dopiero będzie niezdrowa.. Będziesz wpatrywał się w drugą osobę, doznajac jedynie zmysłowych podniet i smiał się z tych co dzisiaj bawią się w zboczony seks i zarażają czym sie tylko da. Seks, to jedynie uzupełnienie miłości, ale jak kttoś taki jak ty, któremu szare komórki przeniosły się poniżej pasa, może cokolwiek zrozumieć. Same twoje zwroty np. robiernie laski, dają jedynie świadectwo twojego, niestety prymitywnego, pochodzenia. Rady to jedynie możesz dawać jak zrobic jajecznicę na boczku. Dla każdego normalnego homo sapiens jesteś erotomanem, a to się leczy.

Jeżeli twoj partner chce (potrzebuje) trójkąt, to idź do sklepu z artykułami szkolnymi i kup mu ten artykuł. A nawet caly komplet, o różnych wymiarach. To jest żart. Ale powiedz temu swemu durnemu chlopu, że tak to zrozumiałaś. Pozdrawiam.

gość

RADA:

Normalny człowiekiem rozum steruje seksem, a u ciebie jest odwrotnie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • trójkąt 2k+m
  • trojkat z dwoma facetami forum
  • trojkat z facetami
  • trojkacik m+2k
  • Trojkat 2k+m
  • z mezem zrobiłam to w trójkącie
  • robilam to z dwoma facetami seks trojkat forum
  • trojkacik forum
  • trójkącik 2k+m
Do góry strony: Mojemu facetowi marzy się trójkąt