6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

montaż ogrzewania -Gliwice (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

montaż ogrzewania -Gliwice

Napisał(a): Gość -

Montował wam ktoś w niedawnym czasie ogrzewanie w domu i jesteście zadowoleni? Szukam jakiegoś fachowca z Gliwic, który zająłby się tym u mnie. Zależy mi oczywiście na kimś kto zrobi mi porządnie. Cena nie jest najważniejsza ale wszystko w miarę rozsądku.
INTERIA.PL

Re: montaż ogrzewania -Gliwice

Napisał(a): Gość -

pifpaf U mnie zakładał Jacek z rybnickiej firmy pgb system.
Gość przyjechał, zrobił swoją robotę, potem zrobiliśmy wspólny rozruch.
Jestem zadowolony, widać było,że wie co robi
Wczoraj pytałem w sklepie hydraulicznym o to całe PGB i z tego co słyszałem to są ok. Interesuje mnie tylko kwestia czy będą mi w stanie doradzić ponieważ mam dom z lat 60. Mimo że obecnie został ocieplony, ma nowe zadaszenie i okna to zastanawiam się jaki typ ogrzewania byłoby najkorzystniejszy w dłuższej perspektywie czasowej. Chodzi oczywiście o cenę opału..

Napisał(a): pifpaf -

Mi zakładali akurat ogrzewanie gazowe.
Z tego co wiem, to ludzie nie często się na ten wybór decydują bo nie jest najtańsze.
Do końca też nie byłem przekonany ale doradzili mi
-masz dobrze ocieplony, energooszczędny dom i wyjdzie korzystnie.
Na początku też chciałem eko-groszek ale w dłuższej perspektywie nie żałuje, że wybrałem gazowe.
Po sezonie zimowym koszty paliwa były tańsze niż się tego spodziewałem.
Wydaje mi się, że jeśli nie jesteś nastawiony na konkretny wybór to każdy fachowiec Ci doradzi :)

Napisał(a): MarryJane88 -

pifpaf Mi zakładali akurat ogrzewanie gazowe.
Z tego co wiem, to ludzie nie często się na ten wybór decydują bo nie jest najtańsze.
Do końca też nie byłem przekonany ale doradzili mi
-masz dobrze ocieplony, energooszczędny dom i wyjdzie korzystnie.
Na początku też chciałem eko-groszek ale w dłuższej perspektywie nie żałuje, że wybrałem gazowe.
Po sezonie zimowym koszty paliwa były tańsze niż się tego spodziewałem.
Wydaje mi się, że jeśli nie jesteś nastawiony na konkretny wybór to każdy fachowiec Ci doradzi :)
ja mam fachowca w rodzinie męża od montowogrzewania, choc wiekszoscia zajał sie tez dostawca gazu, natomiast nie wiem czy moj fachowiec chcialby wybrac sie do Gliwic z Wrocławia
« Wróć do tematów
Do góry strony: montaż ogrzewania -Gliwice