214
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +66
214 ppt ?

Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej

Napisał(a): ~Głęboka Myśl -

~patryk "O tej ważnej dacie nie zapomniał premier Mateusz Morawiecki"
A ile razy Morawiecki był w Katyniu? Ile razy był tam PiS-oski prezydent lub członek PiS-owskiego rządu?
Byli tam tylko raz... ale po ułańsku, z przytupem i ku chwale... i zostali za to bohaterami narodu wolskiego już po wieczne czasy.

Re: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej

Napisał(a): ~gość -

Katastrofa smoleńska a właściwie to, co rozpętało się po niej, przyćmiła w nas pamięć o Katyniu.
A także, o czym mało kto pamięta, postępującą normalizację stosunków z Rosją. Tydzień wcześniej nad grobami ofiar po raz pierwszy w dziejach spotkali się premierzy Polski i Rosji.
Dzisiaj znów w Rosji podnoszą się głosy negujące udział Rosji w tej niewiarygodnej zbrodni. Bo zaniechaliśmy działań na pojednanie i wręcz wykopaliśmy topór wojenny. Choć z sąsiadem, zwłaszcza silnym, lepiej żyć w zgodzie.

Reklama

Re: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej

Napisał(a): ~sas -

ZNACIE TO , " NIE " To przeczytajcie .....!

„Rzeczpospolita jako ten postaw czerwonego sukna, za które ciągną USA, Naczelnik , Hebrajczycy , Niemcy , Watykańczycy i kto żyw naokoło.
A my z księciem Morawieckim powiedzieliśmy sobie, że z tego sukna musi się i nam tyle zostać w ręku, aby na płaszcz wystarczyło;
dlatego nie tylko nie przeszkadzamy ciągnąć, ale i sami ciągniemy”.

Reklama

Re: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej

Napisał(a): ~yogu -

balbina Oczywiście, nie usprawiedliwiam Rosjan za Katyń.To był potworny mord.Za to,że byli Polakami....Przypomnę facetowi,zwanemu dla żartu premierem,że tzw."wyklęci" mordowali mężczyzn,kobiety i dzieci za to,że byli Bialorusinami.Osławiona "Inka" strzelała w tył głowy milicjantów, którzy na swoje nieszczęście pilnowali reformy rolnej.A może jeszcze Pan Morawietzky przypomni sobie POPIÓŁ I DIAMENT?Każdy naród na dużo za uszami,gdy się weźmie pod uwagę interes Polski.Polska w tej dziedzinie wcale nie jest lepsza.Osądźmy to uczciwie i sprawiedliwie, nie po pisowsku.
Relatywizujesz człowieku podłości i zbrodniarzy, powtarzasz konunistyczne propagandowe gadzinowe wywody propagandowe . Milicjanci w latach powojennych to była zbrodnicza organizacja pod butem NKWD i na rozkazy

Re: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej

Napisał(a): ~Tor -

Premier Morawiecki jak patriota - oddaje cześć pomordowanym w Katyniu - a tu jak zwykle - PACHOŁKI Moskwy - ujadają . KIEDY ???? Komuchy - Zdrajcy - zostaną rozliczeni za zbrodnie PRL-u . Teraz maskują się nazwą ,, lewica ,, ale to ci sami przestępcy spod znaku PRL .

Re: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej

Napisał(a): ~Egon88 -

Fundusz odbudowy - najwieksze sku…..two po okraglym stole, planowana od 6 lat zdrada!!!. Ludzie nie ma polskich politykow sa tylko polskojezyczne ku ...wy. Dzisiaj to ostatni moment w kazdym rejonie kraju na Panstwo Podziemne,-- miejcie rozum i nie miejcie litosci.

Re: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej

Napisał(a): ~Polak -

W Katyniu zamordowano Polskich Oficerow, mordercami byli zydzi w sowieckich mundurach; Morawiecki jest zydem i masonem, nienawiedzi Polski, klamie;
wyznaje talmud babilonski i okultyzm, czci Baala;
potwor i komuch jakich nalezy potepiac;
« Wróć do tematów
Do góry strony: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej