214
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +66
214 ppt ?

Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej

Napisał(a): ~slepokipl -

Czy jak bedzie ubrany w Ruski mundur np; Pies ,Murzyn.Cygan.Eskimos itp To komu zalezy i Kto na tym skorzystal ?i korzysta aby mowic i nazywac tylko mundur= Sowiety ?czy to byli prawdziwi Rosjanie oficery bez szkoly tacy biedni , od pluga ??Hi
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej

Napisał(a): ~balbina1 -

~taaa
balbina Oczywiście, nie usprawiedliwiam Rosjan za Katyń.To był potworny mord.Za to,że byli Polakami....Przypomnę facetowi,zwanemu dla żartu premierem,że tzw."wyklęci" mordowali mężczyzn,kobiety i dzieci za to,że byli Bialorusinami.Osławiona "Inka" strzelała w tył głowy milicjantów, którzy na swoje nieszczęście pilnowali reformy rolnej.A może jeszcze Pan Morawietzky przypomni sobie POPIÓŁ I DIAMENT?Każdy naród na dużo za uszami,gdy się weźmie pod uwagę interes Polski.Polska w tej dziedzinie wcale nie jest lepsza.Osądźmy to uczciwie i sprawiedliwie, nie po pisowsku.
Może naszym uda się wrócić,bez nóg,bez rąk,ale z KARABINEM ....
...balbina przekroczyłaś wszelkie granice debilizmu

Re: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej

Napisał(a): someone2 -

~vvvvvvvvvvvvvv1 Kiedy Macierewicz ujawni nagranie z czarnej skrzynki na której rozpoznano głos gen. Błasika.
Zapytałbym kiedy prokuratura ujawni scenogram telefonu jaki wykonał Jarosław Kaczyński do swojego brata w czasie lotu? Bo właśnie to mogło spowodować obecność Błasika w kokpicie i naciski na pilotów.

Reklama

Re: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej

Napisał(a): CASNIK -

20 tys zamordowanych w Katyniu, mój dziadek w Ostaszkowie i wielkie halo bo sowieci mordowali czyli żydokomuna i Rosjanie a przecież to ułamek sowieckich zbrodni wobec Polaków, tymczasem 200 tys Polaków głównie kobiet i dzieci bestialsko zamordowali ukraińcy, i nie wolno o tym głośno mówić od zawsze a dzisiaj prokuratura ściga tych którzy głoszą prawdę jak PRL za Katyń

Re: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej

Napisał(a): ~antek winny -

~vvvvvvvvvvvvvv1 Kiedy Macierewicz ujawni nagranie z czarnej skrzynki na której rozpoznano głos gen. Błasika przebywającego w kabinie pilotów, co do i kogo mówił, może wymienił nazwisko nierozpoznanej po głosie drugiej osoby która była z generałem. Obecność tych osób mogła mieć wpływ na koncentrację załogi w czasie lądowania. A może był rozkaz do lądowania ??? A Macierewicz męczy się pięć lat z ustaleniem winnego zamiast rozpocząć od tego co kto mówił i do kogo. Już by dawno znał imię i nazwisko zamachowca przez którego doszło do katastrofy Tupolewa.

Re: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej

Napisał(a): ~Hwec -

~patryk "O tej ważnej dacie nie zapomniał premier Mateusz Morawiecki"
A ile razy Morawiecki był w Katyniu? Ile razy był tam PiS-oski prezydent lub członek PiS-owskiego rządu?
Nikt a zwłaszcza Putin, nikogo z nich tam nie chce mimo ze realizują oni politykę niemalże identyczną do tej putinowskiej. No ale to można zrozumieć ze naśladowcy są niemile widziani bez opłacenia licencji.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Morawieci przypomina o Zbrodni Katyńskiej