33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
33 ppt ?

Morawiecki komentuje przesłanki na temat obowiązkowego szczepienia (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Morawiecki komentuje przesłanki na temat obowiązkowego szczepienia

Napisał(a): uni -

Premier Mateusz Morawiecki był w poniedziałek, 19 lipca, był gościem w TVP Kielce, gdzie rozmawiał między innymi o realizacji programu szczepień. Polityka zapytano, czy rząd myśli nad wprowadzeniem obowiązkowego szczepienia przeciw COVID-19. Odpowiedział w następujący sposób:

My obecnie takiego założenia nie mamy, ale jednocześnie przypominamy, że jeżeli dojdzie do takiej liczby zakażeń na skutek tego, że osoby się nie szczepią, że trzeba będzie dokonać pewnych zmian w regułach gospodarczych, to będziemy musieli tego dokonać. Na dzień dzisiejszy jestem umiarkowanym optymistą, ale przestrzegam przed czwartą falą, która może nadejść.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Morawiecki komentuje przesłanki na temat obowiązkowego szczepienia

Napisał(a): ~3 nity -

Coś pan Morawiecki nie potrafi logicznie myśleć...no jak w ogóle myśli. Szczepieni też zarażają i chorują, to po co to zastraszanie. Ludzie wbrew pozorom coraz częściej potrafią myśleć samodzielnie, chociaż mieli oczy szeroko zamknięte. Przyjęcie tego preparatu = ponoć mniej dotkliwy przebieg infekcji ( co też jest nie całkiem oczywiste). A powikłania ze zgonami łącznie?

Re: Morawiecki komentuje przesłanki na temat obowiązkowego szczepienia

Napisał(a): ~RedPill -

~3 nity Coś pan Morawiecki nie potrafi logicznie myśleć...no jak w ogóle myśli. Szczepieni też zarażają i chorują, to po co to zastraszanie. Ludzie wbrew pozorom coraz częściej potrafią myśleć samodzielnie, chociaż mieli oczy szeroko zamknięte. Przyjęcie tego preparatu = ponoć mniej dotkliwy przebieg infekcji ( co też jest nie całkiem oczywiste). A powikłania ze zgonami łącznie?
Jak to po co zastraszanie? Zakupili, to muszą upłynnić wszelkimi sposobami. Każdy chce zarobić.
"Pecunia non olet".... ponoć...

Reklama

Re: Morawiecki komentuje przesłanki na temat obowiązkowego szczepienia

Napisał(a): ~Jaro -

Propaganda TVP przekracza wszelkie granice! Dzisiaj po raz kolejny usłyszałem, że "Polacy z powodu pandemii rezygnowali z wizyt u specjalistów"!!! Ile tysięcy osób zmarło właśnie dlatego, że nie posiadało opieki specjalisty? Kiedy skończy się ta władza i jej kłamstwa?

Reklama

Re: Morawiecki komentuje przesłanki na temat obowiązkowego szczepienia

Napisał(a): ~z nikąd -

~jahu Mówiąc wprost, jeszcze nie wie, jakie polecenia i zadania do wykonania, otrzyma z Izraela.
Z Brukseli człowieku , nie z Izraela ! Izrael też nie umknął szczepieniom .
Ale to łatwo wyjaśnić , tam w Knesecie są nie jawni przedstawiciele N W O, która jest odpowiedzialna za globalne szczepienia. Chcą w tym nieszczęsnym kraju zwyciężyć aby przejąć tam władzę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Morawiecki komentuje przesłanki na temat obowiązkowego szczepienia