30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +3
30 ppt ?

Morawiecki komentuje przesłanki o wcześniejszych wyborach (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Morawiecki komentuje przesłanki o wcześniejszych wyborach

Napisał(a): uni -

W poniedziałek, 12 lipca, odbyło się spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Pszczyny. Mówił o Polskim Ładzie, ale skomentował także nawracające doniesienia odnośnie możliwej realizacji wcześniejszych wyborów:

Dzisiaj jesteśmy u progu wychodzenia z COVID-19, u progu Polskiego Ładu. Czasami jestem pytany, czy przypadkiem nie zbliżają się wybory. Otóż nie. Nie mamy takich zamiarów. Chcemy rządzić co najmniej do 2023 roku.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Morawiecki komentuje przesłanki o wcześniejszych wyborach

Napisał(a): ~Polska -

Nie mogę się doczekać nowych wyborów !

PiS jest u mnie spalony , tak samo jak PO.
PiS i PO to jedno i to samo - tam afery i malwersacje , i za PiS to samo , afery i malwersacje.

Mina kaczora po wyborach - bezcenna !

Zróbmy wszystko by dostali jak najmniej głosów - Nie głosujemy na PiS i PO

Re: Morawiecki komentuje przesłanki o wcześniejszych wyborach

Napisał(a): ~aga -

Do 2023 roku zniszczycie Polske do cna , rozkradniecie wszystko co tylko bedzie mozna ukrasc, a tam gdzie przylozycie wlasne lapska zamienicie wszystko w perzyne , to jest przyszlosc Polski i Polakow ...moze dla wlasnego dobra zacznijcie sie juz pakowac i spierda.....lajcie byle szybciej ! Jak wogole taka miernota jak ty moze zabierac glos i gledzic o covid-19 i dlaczego nie poinformujesz klamco ludzi, ze Polska znalazla sie w czolowce jesli chodzi o zgony , nie masz czym sie pochwalic ? Gdyby nie dotacje z Brukseli , to byscie kwiczeli , ze slychac by was bylo w Afryce miernoty i nieudacznicy !

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Morawiecki komentuje przesłanki o wcześniejszych wyborach