Odpowiadasz na:
Morawiecki odpowiada na krytykę Gowina

uni
Temat dodał(a):
uni -
W ostatnim czasie Jarosław Gowin wypowiedział się na temat Polskiego Ładu. Nie krył przy tym słów krytyki. Dla „Wirtualnej Polski” mówił o podatkach, czyli o szczegółach, których by nie pochwalał:Słowa krytyki Gowina zwróciły uwagę premiera Mateusza Morawieckiego, który postanowił odnieść się wyjaśniająco do zaistniałej sytuacji:

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Morawiecki odpowiada na krytykę Gowina

Napisał(a): ~awajz -

~rex Pan Premier Morawiecki najlepszy Premier 100lecia dar Boga dla,Polski.Wspaniale prowadził gospodarke w dobie covid 19 ,wyprowadza dobrze Polske z tej pandaemi .Cóz może mówic taki nieudacznik jak Gowin .Jak się go prędko pozbędą z ZP to dla niej lepiej.
analfabeto ~rex do szkoły po nauki a nie rwij się na tapetę

Re: Morawiecki odpowiada na krytykę Gowina

Napisał(a): ~ula -

Micha ryżu a ciemny Narod to kupi -Morawiecki powiedział świete słowa. Rząd się wyżywi już tyle kasy zgarnął.

Reklama

Re: Morawiecki odpowiada na krytykę Gowina

Napisał(a): gość -

To taki mądry jak ty kłamczuchu.oszust

Re: Morawiecki odpowiada na krytykę Gowina

Napisał(a): Jakopowazny -

Do tych którzy krytykują Morawiec kiego i piszą głupoty,zapewne jesteście wybitnymi ekonomistami jak Balcerowicz wszystko sprzedać, zrobić montownię dla Niemców.Zapewne nie wiecie jak za tych rzekomo wykształconych wcześniej żarzących wiele umów i przepisów prawa i ustaw było pisanych dla zagranicznych firm przykład jaki idiota podpisuje umowę z firmą z USA i gwarantuje im zysk jeśli poniesie stratę tego jest więcej.Wielu niedouczonych debili dostało się tylko po koneksjach na stanowiska zdało egzaminy bo ktoś im załatwił wielu urzędników począwszy od gmin to złodzieje tak jak wielu notariuszy adwokatów sędziów prokuratorów itd.Tam są grupy mafijne sprzedają jak leci dla kasy,wielu przestępców dla nich pracuje ukraść czy zabić kogoś to nic więc jeśli tego nie rozumiecie to nie Siejecie propagandy lewackokomunistycznej brawo sprzedawaj cię się dalej.Rosyjskie trole bo wszystko przelicza się na kasę.

Reklama