1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52 tys.
  • Odpowiedzi279
  • Ocen na +947
1 tys. ppt ?

Morawiecki przyłapany na kłamstwie? (280)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Morawiecki przyłapany na kłamstwie?

Napisał(a): ~julek -

Ja wiem, że trwa kampania, ale jednak w dobie internetu zwłaszcza politycy powinny ważyć słowa. Tym razem kłamstwo wytknięto Morawieckiemu, który podczas swojego występu w Świebodzinie powiedział, że PiS robi to, czego nie robiła Platforma:
Nasi poprzednicy mówili: budujmy nie politykę, tylko drogi i mosty. Pamiętacie coś takiego? Nie było ani dróg, ani mostów - powiedział Morawiecki.

Internauci ekspresowo wytknęli Morawieckiemu kłamstwo, mówiąc, że za czasów PO przybyło niemal 900 km autostrad i 1200 km dróg ekspresowych, Radosław Sikorski stwierdził dobitnie na Twitterze:

Naprawdę nie było dróg? Co za wredny kłamca

Tomasz Siemoniak, były minister w rządzie PO napisał natomiast:

Premier Morawiecki kłamie. Sieć autostrad w latach 2008-2015 wydłużyła się o ok. 900 km, a dróg ekspresowych o ponad 1,2 tys. km. Zbudowano lub zmodernizowano 8,5 tys km dróg lokalnych. Łatwo to sprawdzić. PiS rządzi kłamstwem i bezprawiem

Rzeczywiście jest z czego robić aferę?!
INTERIA.PL

Re: Morawiecki przyłapany na kłamstwie?

Napisał(a): buc1 -

Przecież PiS na kłamstwie i hipokryzji od początku buduje sobie autorytet moralny. Kłamstwo polega na tym, że PiS kłamie prosto w oczy, a zwolennicy to kupują za profity i eksponowane stanowiska i dobrze płatne. Oczywiście, że PO budowała drogi, autostrady i stadiony, taka jest prawda. Teraz PiS postawiła na konsumpcję i kopulację dla wybranych grup społecznych i dla siebie.

Napisał(a): rafal333 -

buc1 Przecież PiS na kłamstwie i hipokryzji od początku buduje sobie autorytet moralny. Kłamstwo polega na tym, że PiS kłamie prosto w oczy, a zwolennicy to kupują za profity i eksponowane stanowiska i dobrze płatne. Oczywiście, że PO budowała drogi, autostrady i stadiony, taka jest prawda. Teraz PiS postawiła na konsumpcję i kopulację dla wybranych grup społecznych i dla siebie.
Morawiecki powie prawdę tylko wtedy gdy pomyli się.

Napisał(a): WednesdayTEN -

Mi już nic nie opada gdy słyszę co Mati plecie... ale "bankster" taki jak on już tak ma.

Grosza bym mu nie powierzył, bo pewnie by nie oddał a jeszcze narozpowiadał, że to ja mu stówkę wiszę.

Ciekawe czy był w niedzielę na mszy i czy był communicante? :>

Napisał(a): ~miror -

Czy kogoś jeszcze to dziwi ?? Przecież pisowcy inaczej nie potrafią, nie mają nic swojego, żeby się czymś pochwalić muszą to komuś ukraść a jak nie mogą to wmawiają, że czarne to białe a białe to czarne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Morawiecki przyłapany na kłamstwie?