14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń70
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +20
14 ppt ?

Morawiecki przypomina mi Balcerowicza. (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Morawiecki przypomina mi Balcerowicza.

Napisał(a): madox66 -

Obaj byli banksterami i obaj nie patrzą na Suwerena.
Z małym wyjątkiem jednak,Balcerowicz nie był marionetką Mazowieckiego i pomimo wielu błędów wyprowadził kraj z hiper inflacji.Morawiecki za to wyprowadza nas z Demokracji i prowadzi w stronę inflacji.Czas pokaże kto był lepszy,tylko dla czego kosztem szarego człowieka?
INTERIA.PL

Re: Morawiecki przypomina mi Balcerowicza.

Napisał(a): Sikorsky -

Jest zasadnicza różnica.

Pod planem reorganizacji polskiej gospodarki z ustroju socjalistycznego na kapitalistyczną krył się ukryty plan zniszczenia polskiej gospodarki i otwarcia drogi do neokolonializmu ekonomicznego w jakim cały czas tkwimy jeszcze obecnie.

Plan Balcerowicza został tak naprawdę napisany przez Georga Sorosa i Jeffreya Sachsa, dwóch żydów z Nowego Yorku. Czy Balcerowicz był świadomy prawdziwych skutków swoich decyzji? Pewnie się kiedyś dowiemy. Wiadomo jednak, że Balcerowicz przyjął plan dwóch wspomnianych miliarderów bezkrytycznie.

Reklama

Reklama

Re: Morawiecki przypomina mi Balcerowicza.

Napisał(a): madox66 -

Sikorsky Młody Morawiecki w swoich poglądach przypomina profesora Kieżuna. Co dobrze o nim świadczy. W takim rozumieniu Morawiecki to antyBalcerowicz.

Jak jednak sprawdzi się Morawiecki to wszystko się okaże.
Nigdy nie slyszałem aby jakikolwiek bankster zrobił coś dobrego dla szarego człowieka,poza tym jak miecz Demoklesa wisi nad nim Prezes.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Morawiecki przypomina mi Balcerowicza.