719
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi176
  • Ocen na +627
719 ppt ?

Morawiecki to hipokryta? Nagranie ujawnia jego poglądy (177)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Morawiecki to hipokryta? Nagranie ujawnia jego poglądy

Napisał(a): uni -

Ryszard Petru po weekendowej wypowiedzi Morawieckiego o wielkim zagrożeniu dla Polski wynikającym z przyjęcia euro przypomniał na Twitterze, że premier nie zawsze miał takie poglądy.
"Rok 2013. Debata Min. Finansów o euro. Brałem w niej udział razem z M. Morawieckim (wówczas Prezesem BZ WBK). Wtedy jeszcze myślał samodzielnie. O euro wypowiadał się zupełnie inaczej. Racjonalnie". Twierdził bowiem, że Polska nie tylko zyska na wprowadzeniu, ale nawet na samym procesie wprowadzania europejskiej waluty. A teraz jako premier mówi "Warto się o to zapytać, czy to jest w interesie Polski, czy to jest w interesie tych krajów, które dzisiaj bardzo korzystają na euro".
Który Morawiecki jest Waszym zdaniem szczery?
Nagranie pod:https://twitt(...)8942080
INTERIA.PL

Re: Morawiecki to hipokryta? Nagranie ujawnia jego poglądy

Napisał(a): taie -

Uważam że szczerze mówił i wtedy i dziś .
{po prostu należy do ludzi których jedynym poglądem jest brak poglądów)
Znam takiego osobiście..

Reklama

Re: Morawiecki to hipokryta? Nagranie ujawnia jego poglądy

Napisał(a): ~gość -

Nie widzę problemu, przedtem nie miał dostępu do finansów państwa a dzisiaj ma i to co mówi to na podstawie obecnej wiedzy a taśma jest zmanipulowana bo w oryginale nie ma bluźnierstw ze strony Morawieckiego.

Reklama

Re: Morawiecki to hipokryta? Nagranie ujawnia jego poglądy

Napisał(a): ~qqa -

Nic mnie nie obchodzi czy Morawiecki albo Petru są szczerzy lub nie. Dzięki ekonomistom niemieckim (SIC!) dowiedzieliśmy się kto skorzystał a kto stracił na wprowadzeniu euro. Zyskali Niemcy, Holandia i ciut ciut Grecja, reszta straciła. Wg raportu Włochy straciły 4,3 biliona euro a Francja miała stracić 3,6 biliona.

Reklama

Re: Morawiecki to hipokryta? Nagranie ujawnia jego poglądy

Napisał(a): ~TUSK -

rafal333 O tym,że musimy wejść w strefe euro to wiadomo, ale że teraz to nikt nie mówi opozycja także teraz nie chce wchodzić .
To co mówił Dyndała na spotkaniu w Helsinkach ? Jak wygramy wybory to zgłosimy aneks o wejście do strefy euro a w sobotę Kosiniak już bredził ,że nie śpieszy im się .POprawcie przekaz w partii

Re: Morawiecki to hipokryta? Nagranie ujawnia jego poglądy

Napisał(a): ~Pierre Douat -

Polityczny nieboszczyk Petru mógłby usunąć się już po cichu poza tło ... ale nie, udaje, że nic się nie stało i trwa w polityce z uporem, jak pijak u płota. Ba, nadal strofuje i poucza innych jakby stanowił nieskalany wzorzec Polaka i obywatela. Za grosz ambicji i uczciwości!

Re: Morawiecki to hipokryta? Nagranie ujawnia jego poglądy

Napisał(a): ~gosc -

krisba25
~gość Nie widzę problemu, przedtem nie miał dostępu do finansów państwa a dzisiaj ma i to co mówi to na podstawie obecnej wiedzy a taśma jest zmanipulowana bo w oryginale nie ma bluźnierstw ze strony Morawieckiego.
Morawiecki uniżony sługus kaczki wg.nazewnictwa kaczorus plugawus
a czyim slugusem jestes tozapewne koalisjus debilus
« Wróć do tematów
Do góry strony: Morawiecki to hipokryta? Nagranie ujawnia jego poglądy