125
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +60
125 ppt ?

Morawiecki uderza w Węgry (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Morawiecki uderza w Węgry

Napisał(a): ~ryfka -

Ostatnio Morawiecki ma kiepską passę, znowu wypowiedział się niefortunnie, tym razem o Węgrzech. W połowie lutego udzielił wywiadu dla niemieckiego portalu, wypowiadając się o relacjach Polski z Unią Europejską. Niby nic dziwnego, wywiad był dość dawno, ale dziwne jest to, że przeszedł bez echa. Morawiecki powiedział wtedy:

"Jesteśmy w Polsce bardzo daleko od sytuacji poważnego naruszenia zasad praworządności. Gdy porównuję sytuację w Polsce, która ma bardzo niski poziom korupcji i kwitnącą demokrację, z sytuacją u naszych przyjaciół z Bułgarii, Rumunii albo Czech – gdzie wszędzie jest pełno korupcji – albo do Węgier, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać”. Prowadzący wywiad dopytał: – „Skoro to takie jasne, to dlaczego Unia Europejska tego nie dostrzega?”. – „Dobre pytanie” – odparł Morawiecki. Tyle i aż tyle!

I teraz sama już nie wiem, śmiać się czy płakać?
INTERIA.PL

Re: Morawiecki uderza w Węgry

Napisał(a): ~vivo -

jak zwykle myla sie wszyscy tylko nie rzad polski i pis boicie sie oczywistych prawd na waz temat przerabiacie pod siebie historie i wszystko to zaklamanie i brak taktu politycznego hidtoria was doceni i normalni ludzie kwestia czasu nic nie trwa wiecznie na szczescie

Re: Morawiecki uderza w Węgry

Napisał(a): Gość -

gość Antypolski element nienawidzi Jarka Kaczyńskiego . Artykuł o Węgrzech a folki jadą po Kaczyńskim . Ubaw po pachy , będziecie jeszcze długo płakać
Na jakiej podstawie uwarzasz iz ktos kto nie zgadza sie z Jasnie Oswieconym Panem Jarozbawem nie jest Polakiem? To wlasnie JOPJ prowadzi polityke ktora spycha nas w objecia Putina.Czy wydaje ci sie ze Panstwo takie jak nasze moze prowadzic wojne ze wszystkimi co w rezultacie doprowadzi do calkowitej izolacji ?

Re: Morawiecki uderza w Węgry

Napisał(a): ~deiw -

Wypowiedź pana Morawieckiego łatwo uzasadnić, ponieważ dla obecnego rządu liczy się sojusz z Niemcami, dlatego też pan Morawiecki robi wszystko by skłócić Polskę ze wszystkimi sojusznikami jakich Polska dotychczas miała. Wszystkie wypowiedzi pana Morawieckiego są tak skonstruowane by się przypodobać każdej osobie do której mówi i nikt obecnie nie może traktować Polski jako poważnego partnera do rozmów. W obecnej polityce Polski panuje schizofrenia np. Polska będzie otwarta na chińskie inwestycje w Polsce tylko, że Chiny są obecnie wrogiem dla USA, które blokują wszystkie inwestycje chińskie, które miały na celu kradzież technologii oraz zalanie rynku towarami chińskiego pochodzenia. Więc jeśli ktoś myśli, że Polska będzie partnerem gospodarczym Chin to musi to być idiota lub osoba która dostaje kasę za lobbowanie na ich rzecz.

Re: Morawiecki uderza w Węgry

Napisał(a): ~Gość3 -

guru
olianka Każdy czasem się zapomina. Ot co.
Sęk w tym że już trudno zliczyć ile razy się zapomniał , albo robi to specjalnie albo jest chory .
PMM nie ma predyspozycji do bycia premierem No i zwyczajnie brak Mu doświadczenia w polityce.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Morawiecki uderza w Węgry