Odpowiadasz na:
Morawiecki z respektem o Trzaskowskim

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Premier Mateusz Morawiecki wypowiedział się ostatnio dla Radia Wrocław na temat kandydata Koalicji Obywatelskiej. Jak sam stwierdził, zmiana kandydata nastąpiła w dziwny sposób. Dyplomatycznie stwierdził o Kidawie i Trzaskowskim: Aczkolwiek wobec wszystkich kandydatów podchodzę z pokorą i na pewno trzeba ze wszystkimi się liczyć. Oczywiście pani marszałek, jako jedyna kobieta w gronie kandydatów, była na pewno bardzo groźnym konkurentem również, ale i prezydent Warszawy jest bardzo groźnym kandydatem niewątpliwie. Jak sam stwierdził, podczas wychodzenia z pandemii potrzebuje współpracy z konstruktywnym prezydentem. Czy za takiego uważa Trzaskowskiego - nie zdradził? Jak myślicie, czy Morawiecki naprawdę rozważa współpracę z Trzaskowskim jako prezydentem kraju?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 2 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Morawiecki z respektem o Trzaskowskim

Napisał(a): ~ZZZ -

Pilnujcie lepiej siebie i tego co wy wyprawiacie i zaraz zamiatacie pod dywanik

Re: Morawiecki z respektem o Trzaskowskim

Napisał(a): apollo87 -

Premier Mateusz Morawiecki wypowiedział się ostatnio dla Radia Wrocław na temat kandydata Koalicji Obywatelskiej. Jak sam stwierdził, zmiana kandydata nastąpiła w dziwny sposób. Dyplomatycznie stwierdził o Kidawie i Trzaskowskim:

Aczkolwiek wobec wszystkich kandydatów podchodzę z pokorą i na pewno trzeba ze wszystkimi się liczyć. Oczywiście pani marszałek, jako jedyna kobieta w gronie kandydatów, była na pewno bardzo groźnym konkurentem również, ale i prezydent Warszawy jest bardzo groźnym kandydatem niewątpliwie.

Jak sam stwierdził, podczas wychodzenia z pandemii potrzebuje współpracy z konstruktywnym prezydentem. Czy za takiego uważa Trzaskowskiego - nie zdradził?

Jak myślicie, czy Morawiecki naprawdę rozważa współpracę z Trzaskowskim jako prezydentem kraju?

Reklama