193
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +86
193 ppt ?

Morawiecki zniszczył plan Prezesa! (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Morawiecki zniszczył plan Prezesa!

Napisał(a): ~Juryk -

Podobno Jarosław Kaczyński jest wściekły na Morawieckiego za to, że ten zniszczył jego misterny plan. O co poszło? Poszło o stosunki Polski z Izraelem i kontrowersyjną ustawą o IPN. Kaczyńskie jak najszybciej chciał zażegnać spór, jednak słowa Morowieckiego, który stwierdził, że „nie będzie karane, jeśli ktoś opisując losy swojej rodziny powie, że byli polscy sprawcy Holocaustu”. Powiedział również, że „byli żydowscy sprawcy, tak jak byli rosyjscy sprawcy czy ukraińscy – nie tylko niemieccy”. Te słowa Morawieckiego rozpętały prawdziwą burzę, a Kaczyński jest podobno wściekły, bo wie, że " Szydło nigdy nie powiedziałaby czegoś takiego”
INTERIA.PL

Re: Morawiecki zniszczył plan Prezesa!

Napisał(a): ~gośc -

Jeżeli Chińczyk zapłodni Żydówkę, to dziecko będzie Żydem, a jak Żyd zapłodni Chinkę, to dziecko jest wtedy Chińczykiem. Żydzi więc mężczyźni nie mają żadnego wpływu na rozmnażanie narodu żydowskiego, tylko mają Żydówki.

Napisał(a): ireneo -

~gośc Jeżeli Chińczyk zapłodni Żydówkę, to dziecko będzie Żydem, a jak Żyd zapłodni Chinkę, to dziecko jest wtedy Chińczykiem. Żydzi więc mężczyźni nie mają żadnego wpływu na rozmnażanie narodu żydowskiego, tylko mają Żydówki.
Logika u ciebie jakaś paleolitowa. Na rozwój narodu mają wpływ zarówno Żydzi jak i Chińczycy. Żydzi są wygodni. Jeśli widzą, że inni chętnie zapładniają Żydówki, to zapładniają inne. Czasem , tak myślę , Żydówki też. Jak zechcą.

Napisał(a): ~EMIGREE -

Nie odkładam na jutro życia,
bo nie wiem kiedy przyjdzie pora,
gdy jutro, moje dzisiaj, już nie będzie wczoraj.
Sam żyć się nie boję,
przecież życie to ja
i nie trzeba mi cudzych urojeń,
starczą te, co je mam we snach

(Ireneo, Listy do postów,t.I.).

Ojczyznę wolną racz nam zwrócić panie.
Panowie też. ( II sortu błaganie )

pewien dziennikarz z Dziennika Bałtyckiego, który był wtdy jeszcze CAŁY polski spytał...
TYLKO PO CO?

Napisał(a): ~josek -

Brawo Premier Mazowiecki !
Premier musiał dosadnie i rzetelnie odpowiedziec zydowskiemu prowokatorowi.
Premier powiedział prawde, ale nie powiedział, że Zydzi w czasie II wojny swiatowej na potege kolaborowali z Niemcami w Warszawie, potem w Gettcie a potem, juz po wojnie, czesto ci sami w sowieckich organach bezpieczeństwa NKWD mordowali w katowniach najlepszych synów narodu polskiego.
Załaczam zdjecie około setki zydowskich policjantów i kapusiów wyposazonych przez niemieckiego okupanta w stosowne mundury i...rowery !
I szli w teren sumiennie wykonywać nemieckie rozkazy pośród mieszkańców Warszawy.
Jestem ciekaw, ilu skończyło jako zdrajcy w stodole w Jedwabnem
« Wróć do tematów
Do góry strony: Morawiecki zniszczył plan Prezesa!