0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +1
0 ppt ?

Morderstwo nauczyciela we Francji. (1)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Morderstwo nauczyciela we Francji.

Napisał(a): ~gość -

Nauczyciel pokazywał karykatury Mahometa uczniom w czasie dyskusji o wolności słowa. Taka jest propagowana kulturalna polityka Francuskich żydów - podżegaczy , a hołdowana przez ich lokaja - Emmanuel Jean-Michel Frédéric Macron - notabene żyda z pochodzenia !
Wiadomo że za takie obrażanie uczuć religijnych cywilizowany człowiek nikogo nie zabija , jak i w Polsce nikt nie zabił oszołomów ped - eras - tów itp. za obrażanie uczuć religijnych !
Lecz zwracam się do Was wszystkich - wierzących i nie wierzących ----- co myślicie o ludziach którzy z pełną premedytacją według wypaczonej "wolności słowa" prowokują fundamentalistów których sami ściągali do Europy , a wcześniej wywołali wojny i zniszczenia w ich Państwach doprowadzając do migracji ! Ponadto czy chociażby przyzwoitym jest obrażanie uczuć religijnych malując karykatury , oraz je pokazując - propagując , czy to Proroka Mahometa , Jezusa Chrystusa i jego matki Marii , Buddy , Brahma, Kryszna, Lakszmi, Wisznu, Kali, Sziwa, Rama , oraz samego Boga ------ myślę że trzeba być kompletnym idi - otom by takie coś robić , propagować , oraz na to zezwalać ---- chyba że jest to drugim "dnem" planowane do większej prowokacji jak widać na całym świecie , a skutki odczujemy My wszyscy - wierzący i nie wierzący ! ==================== PIOTR C. ================================
« Wróć do tematów
Do góry strony: Morderstwo nauczyciela we Francji.