14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +33
14 ppt ?

Można kupić lody i gofry, ale nie można ich znieść. (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Można kupić lody i gofry, ale nie można ich znieść.

Napisał(a): LATO2019 -

To absurd związany z nakazem zakrywania ust i nosa
Próbowaliście kiedyś zjeść lody lub gofra w maseczce zasłaniającej usta? Możemy się jedynie domyślać, że nie jest to sztuka łatwa, ale będziemy musieli się jej nauczyć.
Majówka już się zaczęła, wakacje tuż, tuż. Coraz więcej osób wychodzi na spacery, chociażby do parku gdzie na pokuszenie wodzą różnego rodzaju budki, w których zgodnie z prawem można kupić jedzenie na wynos. Najczęściej są to lody lub gofry. Tym też sprzyja upalna pogoda i odpowiednia pora roku.

INTERIA.PL

Re: Można kupić lody i gofry, ale nie można ich znieść.

Napisał(a): LATO2019 -

Maj to pora ciepłych dni i ludzie podczas spacerów chcą się np czegoś napić czy tp i przez maseczke ? W parkach czy podobnych miejscach odległość jednej osoby od drugiej jest raczej wystarczająca i te 1,5 czy 2 m jest zachowana.

Reklama

Napisał(a): Laila44 -

LATO2019 Maj to pora ciepłych dni i ludzie podczas spacerów chcą się np czegoś napić czy tp i przez maseczke ? W parkach czy podobnych miejscach odległość jednej osoby od drugiej jest raczej wystarczająca i te 1,5 czy 2 m jest zachowana.
Czytałam ostatnio że można kupić sobie napój, ciastko, lody ale można je zjeść czy wypić dopiero u siebie w domu, w swoim samochodzie, w lesie czy parku.
Nic dodać nic ująć.

Napisał(a): Dobrawa1 -

Polak zawsze znajdzie sposób by cos tam ominąć. Ja tak samo. Nie dam rady w tym g..
chodzić, okulary mi zaparowują, maseczka mokra, dosłownie się duszę. Oszukuję, jak tylko mogę. Nie widzę policji...zsuwam maseczkę. Inaczej nie dam rady. W sklepie owszem..tak, jak być powinno, ale w parku...nie będę zakładać. Dzisiaj w tej maseczce pochodziłam...to potem myślałam, że umrę ..puls 151. Serce mi skakało jak oszalałe.
Wkurza mnie to już wszystko. Nie mogę pójśc do lekarza, nie mogę na konsultacje..a kurka wodna. Ludzi więcej umiera ze schorzeń kardiologicznych niż koronawirusa. Niech to w końcu dotrze do rządzących.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Można kupić lody i gofry, ale nie można ich znieść.