36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
36 ppt ?

Mr-Perfekt-cechy faceta idealnego (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mr-Perfekt-cechy faceta idealnego

Napisał(a): Gość -

Czuły, namiętny, rozumiejący potrzeby kobiet - taki właśnie zdaniem 90% Polek jest idealny mężczyzna.
Co więcej, każda z nas marzy przede wszystkim o prawdziwym partnerze do rozmowy (99%). Niemniej ważny dla Pań jest wygląd wymarzonego mężczyzny - powinien być ponadprzeciętnie wysokim (183 cm) brunetem o niebieskich lub brązowych oczach.
Określając najważniejsze cechy idealnego mężczyzny, Polki stawiają na praktyczne podejście do życia - według 63% respondentek partner powinien być przede wszystkim odpowiedzialny, inteligentny i mieć poczucie humoru.
Dla 24% Pań ważna jest szczerość oraz prawdomówność. Swoich partnerów cenimy przede wszystkim za to, że potrafią nas pocieszyć i powiedzieć miłe słowo, które poprawi nam nastrój albo rozśmieszy (56%). "Kocham Cię" to najważniejsze dwa słowa, jakie chcemy usłyszeć.
Umiejętność słuchania to jedna z najważniejszych cech, na którą Polki zwracają uwagę. Co więcej, brak tej cechy u swoich partnerów deklaruje prawie 30% Pań, choć częściej irytuje to mężatki niż kobiety żyjące w związku nieformalnym (odpowiednio 22% wskazań wśród kobiet niezamężnych wobec 32% wśród mężatek).
Oczekiwania Polek są raczej nowoczesne i wykraczają poza stereotyp "macho". Nie pociąga nas ani władza ani sława. Zdecydowanie odrzucamy polityka jako mężczyznę idealnego. Wybierając partnera „na życie” nie interesują nas też aktorzy, choć Polka najchętniej wybrałaby się na randkę przede wszystkim z którymś z zagranicznych znanych przystojniaków, takich jak Johnny Depp, George Clooney czy Brad Pitt (odpowiednio 35, 34, 31% Polek).

*Badanie „Życie uczuciowe Polek” zrealizowane przez IQS na zlecenie Mattel Poland w dniach 2-7 lutego 2011 r., metodą CAWI na próbie N: 450 kobiet, w trzech grupach wiekowych: 18-29 lat, 30-39 lat oraz 40

Jaki jest Wasz facet idealny?
A może takiego spotkałyście i możecie coś o nim opowiedzieć?
Zgadzacie się z tymi cechami z badania?
Zapraszam do dyskusji :)
INTERIA.PL

Re: Mr-Perfekt-cechy faceta idealnego

Napisał(a): gość -

Znana86 Czuły, namiętny, rozumiejący potrzeby kobiet - taki właśnie zdaniem 90% Polek jest idealny mężczyzna.
Co więcej, każda z nas marzy przede wszystkim o prawdziwym partnerze do rozmowy (99%). Niemniej ważny dla Pań jest wygląd wymarzonego mężczyzny - powinien być ponadprzeciętnie wysokim (183 cm) brunetem o niebieskich lub brązowych oczach.
Określając najważniejsze cechy idealnego mężczyzny, Polki stawiają na praktyczne podejście do życia - według 63% respondentek partner powinien być przede wszystkim odpowiedzialny, inteligentny i mieć poczucie humoru.
Dla 24% Pań ważna jest szczerość oraz prawdomówność. Swoich partnerów cenimy przede wszystkim za to, że potrafią nas pocieszyć i powiedzieć miłe słowo, które poprawi nam nastrój albo rozśmieszy (56%). "Kocham Cię" to najważniejsze dwa słowa, jakie chcemy usłyszeć.
Umiejętność słuchania to jedna z najważniejszych cech, na którą Polki zwracają uwagę. Co więcej, brak tej cechy u swoich partnerów deklaruje prawie 30% Pań, choć częściej irytuje to mężatki niż kobiety żyjące w związku nieformalnym (odpowiednio 22% wskazań wśród kobiet niezamężnych wobec 32% wśród mężatek).
Oczekiwania Polek są raczej nowoczesne i wykraczają poza stereotyp "macho". Nie pociąga nas ani władza ani sława. Zdecydowanie odrzucamy polityka jako mężczyznę idealnego. Wybierając partnera „na życie” nie interesują nas też aktorzy, choć Polka najchętniej wybrałaby się na randkę przede wszystkim z którymś z zagranicznych znanych przystojniaków, takich jak Johnny Depp, George Clooney czy Brad Pitt (odpowiednio 35, 34, 31% Polek).

*Badanie „Życie uczuciowe Polek” zrealizowane przez IQS na zlecenie Mattel Poland w dniach 2-7 lutego 2011 r., metodą CAWI na próbie N: 450 kobiet, w trzech grupach wiekowych: 18-29 lat, 30-39 lat oraz 40

Jaki jest Wasz facet idealny?
A może takiego spotkałyście i możecie coś o nim opowiedzieć?
Zgadzacie się z tymi cechami z badania?
Zapraszam do dyskusji :)
Żaden tam Pitt,Clooney czy Deep
tylko Brudny Harry

Idealny facet? Za-dba-ny! Oczywiście wygląd i dbanie o niego to też nie wszystko, więc najlepiej jakby łączył możliwie dużo wymienionych cech. Na pewno musi być odpowiedzialny, szczery, prawdomówny, inteligentny, poczucie humoru też nie zaszkodzi :) I nie musi być wcale piękny jak z obrazka, ale musi się starać taki być. Teraz właśnie jestem z gościem, którego wcześniej oceniłabym jako przeciętnego… ale tak mnie ujął właśnie swoją osobowością i podejściem do siebie, że zaryzykowałam i jest super! No i bym nie przypuszczała, że facet może mieć w łazience prawie tyle kosmetyków co ja, do tego cały zestaw do golenia i pielęgnacji zarostu Philipsa, a przede wszystkim motywację do regularnego ich używania. Sama przy nim zaczęłam nawet bardziej o siebie dbać :)

Idealny facet to taki przy którym nie będę się nudzić :) Mój właśnie taki jest - przy nim nuda nie istnieje! Gdybym miała nudnego faceta to chyba bym nie wytrzymała z nim . Mój jest kochany , rozmawiamy na wszystkie tematy , szanuje mnie . Bardzo dobrze się przy nim czuję . To chłopak z jajami :) Wcześniej miałam chłopaka nudziarza a do tego zazdrosnego , dziwie się jak mogłam z nim wytrzymać . Teraz czuje się troszkę jak dziewczynka z bajki :-) Najważniejsze to czuć się szczęśliwą i szanowaną z partnerem . Pozdrawiam

Taki, z którym nie będę się nudzić i koniecznie musi dużo do mnie mówić i być lojalny. Dalej żeby miał silne ramiona, w które bym się wtulała i żeby jak miał rację nie zmieniał zdania nawet jak mu będę wiercić dziurę w brzuchu oczywiście w zasadniczych sprawach bo w bzdurkach może zmieniać. I żeby był silniejszy ode mnie np żeby mnie wziąć na ręce to takie moje babskie szczęście by było eh

gość Idealny facet? Za-dba-ny! Oczywiście wygląd i dbanie o niego to też nie wszystko, więc najlepiej jakby łączył możliwie dużo wymienionych cech. Na pewno musi być odpowiedzialny, szczery, prawdomówny, inteligentny, poczucie humoru też nie zaszkodzi :) I nie musi być wcale piękny jak z obrazka, ale musi się starać taki być. Teraz właśnie jestem z gościem, którego wcześniej oceniłabym jako przeciętnego… ale tak mnie ujął właśnie swoją osobowością i podejściem do siebie, że zaryzykowałam i jest super! No i bym nie przypuszczała, że facet może mieć w łazience prawie tyle kosmetyków co ja, do tego cały zestaw do golenia i pielęgnacji zarostu Philipsa, a przede wszystkim motywację do regularnego ich używania. Sama przy nim zaczęłam nawet bardziej o siebie dbać :)
mo-ty-wu-ją-ce zagranie ze strony kobiety? ostatnia moja domina wysiadła przy mnie kiedy w upały postanowiłem ogolić się pod pachami i w miejscach intymnych - miałem dość nadmiaru wilgoci w tych miejscach - a ona nie przełamała swoich "konwenansów i tradycji" i się pociła w tych miejscach strasznie a ja miałem "klimę" i czułem się extra.. zazdrościła mi okropnie że nie muszę zbyt wiele dbać o siebie by zachować formę, u mnie waga idealna a u niej 10kg ponad normę.. hehe no ale jak nie umiała o siebie zadbać to co ja mogę poradzić?

przede wszystkim na pierwszym miejscu inteligencja,facet musi być inteligentny,oczytany, powinien mieć swoje zdanie na każdy temat,zdecydowany,pewny siebie,ale niezbyt pewny,bo to jest irytujące.jeśli zaś chodzi o wygląd zewnętrzny,kocham brunetów z brązowymi oczami,włosy krótkie,zadbane,czyste,powinien używać dobrych markowych perfum.mam ogromną słabość do facetów w garniturach...no,ale tak naprawdę to mój facet musi posiadać jakąś pasję,koniecznie,to ostateczna rzecz która decyduje o tym czy chcę z kimś być czy nie.pasja świadczy o wrażliwości,uczuciowości o bogatym wnętrzu,to ktoś kto potrafi kochać...lubię mężczyzn którzy kochają lotnictwo i motocykle,po prostu kręcą mnie lotnicy,sama kocham lotnictwo,a wiadomo wspólne zainteresowania łączą ludzi.no i powinnam być dla niego najważniejsza,musi o mnie dbać i zabiegać o moje względy,nie ważne jak długo już jesteśmy razem.no to mniej więcej taki ogólny zarys mojego idealnego faceta.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • cechy idealnego synka
Do góry strony: Mr-Perfekt-cechy faceta idealnego