311
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +37
311 ppt ?

mszyce na różach (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

mszyce na różach

Napisał(a): ~Józka -

Moje róże... są takie piękne, gdy kwitną. Niestety, już drugi rok z rzędu obsiadają je mszyce. Wysysają soki, deformują te cudne kształty... Dotychczas biedronki skutecznie broniły moich kwiatów, ale ostatnio coś wyniosły się :( A mszyce na różach się panoszą! Co mam zrobić? Jak pozbyć się tego tałatajstwa?
INTERIA.PL

Re: mszyce na różach

Napisał(a): ~Tyra -

Mszyce trzeba z róż spłukać. Jak świeżo się pojawią, wystarczy sama woda.Do bardziej zasiedziałych trzeba silniejszych środków. Ja używam oprysku z szarym mydłem! Polecam - tanie i skuteczne - a działa też na inne owady. Ok. 200 g mydła rozpuszczam w 10 l gorącej wody, a po schłodzeniu pryskam. I po mszycach!

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~gościówa -

Ja likwiduje mszyce i inne robactwo opryskując krzewy roztworem sody oczyszczonej, takiej jak używa się do wypieków. Jedna łyżeczka na 2 litry wody. działa prawie natychmiast !! Nie szkodzi roślinom. Natomiast dobrze jest także pozbyć się mrówek, bo te pożyteczne stworzonka tym razem nam dokuczają, roznosząc mszyce po krzewach i hodując je spijają ich lepką ciecz.

Reklama

Napisał(a): ~Jadzia -

~Obiektywny Żaden sposób nie będzie skuteczny bez wsparcia go daniem na mszę w tej intencji. Jeżeli nie pomoże za pierwszym razem należy zamówić kolejną mszę intencyjna.
ja ten sposób stosuję na bóle kręgosłupa, było już trzy msze lecz na razie nie pomaga. Ksiądz sugeruje żeby od razu zamówić mszę gregoriańską. (dziesięć mszy pod rząd płatne jak za 10 mszy)

Napisał(a): ~joanka -

Najskuteczniejszy jest POLYSECT preparat do oprysku, działa 3 tyg. WAŻNE! Oprysk robimy późnym wieczorem, jak już nie latają pszczoły. Preparat bezpośrednio nie morduje pszczół ale sprawia, że tracą orientację i nie wiedzą jak wrócić do ula.

Napisał(a): ~normalny -

~Obiektywny Żaden sposób nie będzie skuteczny bez wsparcia go daniem na mszę w tej intencji. Jeżeli nie pomoże za pierwszym razem należy zamówić kolejną mszę intencyjna.
Wspieranie czarnej mafii jeszcze kasa pogarsza sprawe wielokrotnie-niepomoze popieraz wtedy -pedofilię i pyche biskupów

Napisał(a): ~Ewgen -

Ja tam daję dla Kijowskiego i też pomaga. POtrzebujący jest i ciągle biedny, a dzieci żreć chcą przecież. Ty też go wspierasz -prawda???
« Wróć do tematów
Do góry strony: mszyce na różach