Odpowiadasz na:
Myślą inaczej a tak samo konsekrowani więc różnią się...klepkami.

ireneo
Temat dodał(a):
ireneo -
Jedna, bogobojna komentatorka TVPIS, wydaliła porównanie poczętych wspomaganiem szkielka do hodowlanych szczeniąt. Póki co psy nie są chrzczone a w Sadze rodu Dawida nic nie ma by dusza w ich zarodkach się zagnieżdżała. Póki co, w zarodkach tych ze szkiełka dusza się lokuje tam, gdzie wskazuje ręka boska. Bywają chrzczone, komuniowane i bierzmowane. Zdarza się, choć moda na to mija, że i żenione a jak pora to i olejone. Znaczy ludzie, więc o co tu biega wy Czarnek czy Jędraszewski a i komtur toruński? Ten jest właśnie od sakramentowania Tu szerzej na temat - "Tak, bez względu na rodzaj poczęcia, każde dziecko ma taką samą godność, wartość, ma prawo do życia, miłości i zbawienia - przekazał ks. Picur." To na stwierdzenie, z podobnie jak on ułożonymi klepkami, internautki - "Przecież dziecko poczęte naturalnie lub przez in vitro jest takie samo i tak samo ważne"Polecam tę mądrą wymianę zdań prezentujących takie same podglądy. A ty Czarnek czytaj i ucz się. Reszta z towarzystwa, nie musi - ma na to za mało czasu. A ten co mieli zmarnowali bezpowrotnie.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Myślą inaczej a tak samo konsekrowani więc różnią się...klepkami.

Napisał(a): ireneo -

gość Ale w koło jest wesoło,bo tu PO zasmrodziło,a smród PO to samo dobro,na Tuska pożytek.Niech mu ziemia lekką będzie
Wam w smrodzie wesolo, dziwne nawet bardzo. To ciąg do wszelkich odurzeń nie tylko ołtarzowo- kadzidlanych. Zrób zapas kleju gdyż też powinien podrożeć.

Re: Myślą inaczej a tak samo konsekrowani więc różnią się...klepkami.

Napisał(a): gość -

Ale w koło jest wesoło,bo tu PO zasmrodziło,a smród PO to samo dobro,na Tuska pożytek.Niech mu ziemia lekką będzie

Reklama

Re: Myślą inaczej a tak samo konsekrowani więc różnią się...klepkami.

Napisał(a): ~gość -

~gość
gość ksiądz młody ale niegłupi
w przeciwieństwie do h.c.flaszki, bo ten ani młody ani mądry
o tak!

Reklama