84
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń413
  • Odpowiedzi80
  • Ocen na +0
84 ppt ?

Na co faceci wydają pieniądze? (81)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Na co faceci wydają pieniądze?

Napisał(a): Gość -

Gość
Gość ja tam wydaję podróże i na naukę ciągle sie czegoś uczę i na to kasy nie żałuję polecam wszystkim
Tomasz
jeden normalny facet!!! gratuluje !
ucz się, ucz, może w końcu sie nauczysz że wyrzucałeś kasę w błoto

Reklama

Reklama

Reklama

Gość Samochód za ponad 100 tysięcy ... Później nowe felgi, opony ... Chiptuning ... A później zobaczę na co jeszcze... Moja kobieta sie wścieka :)
To tak jak mój mąż hehe,najpierw auto potem felgi ,opony letnie ,zimowe ,oczywiście nówki nierdzewki ,najlepszy olej do auta,bo nie może być tańszy :)jestem kużwa zazdrosna o jego auto,bo dotąd to ja grałam pierwsze skrzypce a teraz:(wcale nie dziwię się twojej żonie ,ale szczerze ;wolę ,żeby wydawał na to niż na panienki .Pozdrawiam :)

kukuleczka72
Gość ja to moja stara zdradzam przy kazdej tylko nadarzajacej sie okazji bo to sypiace sie juz prochno...
ja swojego starego też walę w rogi ile wlezie,w końcu jak go nie ma to coś mi się od życia należy hahahahahah
eee to normalne kobiety to tylko zeby sie wyruchac

Na prezenty dla kobiet!! Dla kobiety najlepszym prezentem na jest biżuteria markowa. Każda z nas ją kocha. Biżuteria ze sklepu "Niebieski-koralik" jest zgodna z najgorętszymi trendami, jest tak ładna jak Pandora, ale tańsza. Dostałam w prezencie od męża - koralik i tak zaczęła się moja przygoda. Teraz na Walentynki są fajne 3 promocje, skusiłam się na jedną z nich. Kupiłam charms z serduszkiem, dzięki temu płaci się do 49 złotych mniej. Jest w czym wybierać
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • na co facet wydaje pieniadze
Do góry strony: Na co faceci wydają pieniądze?