84
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń413
  • Odpowiedzi80
  • Ocen na +0
84 ppt ?

Na co faceci wydają pieniądze? (81)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Na co faceci wydają pieniądze?

Napisał(a): Gość -

a ja myślę że zdecydowanie na gadżety dla siebie id o samochodu, ja ostatnio zakupiłem tablet M.I.D firmy Vordon bo oczywiście był mi niezbędny także nie tylko panie lubią wydawać kasę , ona na kolejną parę butów, my na nowy sprzęt
INTERIA.PL

Faceci powinni wydawc pieniadze na mydlo, szampon, paste do zebow i dezodoranty!!! I oczywiscie stosowac te produkty!

Rzadko ktory facet potrafi troszczyc sie o swoja rodzine. Im mlodszy, tym glupszym i emocjonalnie niedojrzaly. Facet dorasta do wieku 6 lat, a pozniej juz tylko rosnie ;-)

Reklama

Reklama

Ja wydaje na wszystko po trochu. Wiadomo - imprezy, jakieś wyjścia. Dosyć dużo kasy wydaję na wygląd. Czasami nawet 300 złotych pójdzie na kosmetyki, ale to tylko wtedy, kiedy kupię coś solidnego na kilka miesięcy. Kiedy zamawiałem yDe5 za ponad 200 złotych to wiedziałem, że będę z niej korzystał bardzo długo... Piwo? Również, ale raz na jakiś czas ;-)

Reklama

Na podatek przy wypłacie (patrz kwitek), na podatek przy każdym zakupie (patrz paragony), na opłaty przesyłowe stałe (patrz rachunek za wodę, gaz, energia elektryczna), za dojazd do pracy (paliwo + vat, bilety + vat - do tego podatek drogowy i podatek od podatku i podatek od podatku podatku i jeszcze od podatku). Generalnie jesteśmy rżnięci na kasę przez pierdzistołków przy każdej okazji bo ich potrzeby są znacznie większe niż nasze bo my już jesteśmy zajebani pracą i nie mamy czasu żeby więcej kasy wydać niż oni. Wydajemy na materiały budowlane + vat a potem żeby nie płacić za usługę budowlaną +vat sami sobie budujemy. Nawet w czasie urlopu jak to sobie zbudujemy to zapłacimy podatek od wynagrodzenia za wykorzystanie urlopu. Aha bym zapomniał, jak się wysrasz to też zapłacisz nie tylko za wodę i ściek, ale także do tego vat - jak w sraczy zapalisz światło to zapłacisz oczywiście nie tylko za energie ale również... ja pierdole.
Może nie każdy wszystko kupi i za to zapłaci ale jedno jest pewne że za każdy zakup w tym podstawy higieny zapłacimy VAT. Aha... Najczęściej jeszcze dostaniemy jakieś toksyczne gówno w żywności, wodzie, ot tak żeby jaszcze lekarz coś zarobił i farmaceuta i producent leków, a na koniec i nie tylko na koniec ksiądz żeby Cię z"godnością" wsadzić do piasku.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • na co facet wydaje pieniadze
Do góry strony: Na co faceci wydają pieniądze?