84
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń413
  • Odpowiedzi80
  • Ocen na +0
84 ppt ?

Na co faceci wydają pieniądze? (81)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Na co faceci wydają pieniądze?

Napisał(a): Gość -

Nieważne na co wydają. To ich kasa, w większości ciężko zarobiona, więc niech wydają ją na co chcą. Ja tam wolę być niezależna i wydawać te pieniądze, które sama zarobiłam(zarówno teraz jak i po ślubie). Z tego co widzę to faceci są mniej rozrzutni w wydawaniu kasy niż kobiety, a ich wydatki są bardziej przemyślane.

Reklama

Reklama

Reklama

Z jakimi wy sie spotykacie facetami. Mój facet ma pasje i na nie zbiera i wydaje kasę. Jest to porządny rower, sprzęt wędkarski, sprzet turystyczny. Kozystam na tym bardzo gdyz na rowerze jeździ z dziećmi wtedy mam chwile dla siebie, na ryby chodzi z synem więc z córka robię sobie babski dzień a pod namioty jeździmy razem i .... tam jest ciekawie dla nas.
Nie zapomina o przyjemnościach dla mnie, ale nie ukrywam iż sama potrafię sobie na swoje przyjemności i pasje zarobić.
A na piwko chodzimy razem by nikt nikomu nic nie wypominał

W moim pierwszym młodzieńczym związku było zupełnie na odwrót: ja do bólu rozsądna, licząca każdy grosz, po to, żebyśmy mogli coś wreszcie mieć, dorobić się pralki, lodówki itp. Tymczasem po jakimś czasie niespodziewanie okazało się, że na naszym wspólnym koncie jest duży debet i blokada kart kredytowych. Choćbym nie wiem jak liczyła - ja nie przyczyniłam się w najmniejszym do powstania tego długu. Zresztą po rozwodzie, który zaraz nastąpił, ze zdziwieniem stwierdziłam, że pieniędzy zostaje mi więcej niż przed rozwodem, mimo ze zarabiałam... jedną piątą tego co mąż! Na co on wydawał tyle kasy - dotąd nie może mi się to pomieścić w głowie, bo do domu niczego nie przynosił.

Gość W moim pierwszym młodzieńczym związku było zupełnie na odwrót: ja do bólu rozsądna, licząca każdy grosz, po to, żebyśmy mogli coś wreszcie mieć, dorobić się pralki, lodówki itp. Tymczasem po jakimś czasie niespodziewanie okazało się, że na naszym wspólnym koncie jest duży debet i blokada kart kredytowych. Choćbym nie wiem jak liczyła - ja nie przyczyniłam się w najmniejszym do powstania tego długu. Zresztą po rozwodzie, który zaraz nastąpił, ze zdziwieniem stwierdziłam, że pieniędzy zostaje mi więcej niż przed rozwodem, mimo ze zarabiałam... jedną piątą tego co mąż! Na co on wydawał tyle kasy - dotąd nie może mi się to pomieścić w głowie, bo do domu niczego nie przynosił.
O właśnie !Ja też tak myślę odkąd staram się od takiego trutnia uwolnić!!!!

no to ja napisze jak ja wydaje co 2 tygodnie w kazdy weekend wypad na zakupy do UK, Francji czy Wloch raz na pol roku przynajmniej jestem w Stanach. W wakacje 2-3 tygodniowe wakacje w Mexyku, Kubie, czy Jamajce. Oprocz kasy ktora wydaje na podroze ktore kocham no to tez tu w Polsce zakupy oczywiscie, elektronika czasem. Ale wole pieniadze wydawac za granica niz u nas w kraju, Dlatego tez czesto wyjezdzam bo moja sytuacja materialna mi na to pozwala;)

Gość no to ja napisze jak ja wydaje co 2 tygodnie w kazdy weekend wypad na zakupy do UK, Francji czy Wloch raz na pol roku przynajmniej jestem w Stanach. W wakacje 2-3 tygodniowe wakacje w Mexyku, Kubie, czy Jamajce. Oprocz kasy ktora wydaje na podroze ktore kocham no to tez tu w Polsce zakupy oczywiscie, elektronika czasem. Ale wole pieniadze wydawac za granica niz u nas w kraju, Dlatego tez czesto wyjezdzam bo moja sytuacja materialna mi na to pozwala;)
AKURAT,chyba palcem po mapie!!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • na co facet wydaje pieniadze
Do góry strony: Na co faceci wydają pieniądze?