84
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń413
  • Odpowiedzi80
  • Ocen na +0
84 ppt ?

Na co faceci wydają pieniądze? (81)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Na co faceci wydają pieniądze?

Napisał(a): Gość -

siedem7777
Gość no to ja napisze jak ja wydaje co 2 tygodnie w kazdy weekend wypad na zakupy do UK, Francji czy Wloch raz na pol roku przynajmniej jestem w Stanach. W wakacje 2-3 tygodniowe wakacje w Mexyku, Kubie, czy Jamajce. Oprocz kasy ktora wydaje na podroze ktore kocham no to tez tu w Polsce zakupy oczywiscie, elektronika czasem. Ale wole pieniadze wydawac za granica niz u nas w kraju, Dlatego tez czesto wyjezdzam bo moja sytuacja materialna mi na to pozwala;)
AKURAT,chyba palcem po mapie!!!!
To ze ty tak spedzasz wakacje to nie znaczy ze ja tez. Zarabiam tyle ze stac mnie na czeste wypady za granice. Widocznie nie znasz ani swiata, ani ludzi ktorzy zyja nowoczesnym stylem zycia, wiec najprawdopodobniej nie masz zadnej stycznosci z czyms takim. Dlatego tez jak widzisz ze ktos tak sobie zyje to wydaje sie to dla Ciebie nie realne. Prostactwo sie klania;)

Gość
siedem7777
Gość no to ja napisze jak ja wydaje co 2 tygodnie w kazdy weekend wypad na zakupy do UK, Francji czy Wloch raz na pol roku przynajmniej jestem w Stanach. W wakacje 2-3 tygodniowe wakacje w Mexyku, Kubie, czy Jamajce. Oprocz kasy ktora wydaje na podroze ktore kocham no to tez tu w Polsce zakupy oczywiscie, elektronika czasem. Ale wole pieniadze wydawac za granica niz u nas w kraju, Dlatego tez czesto wyjezdzam bo moja sytuacja materialna mi na to pozwala;)
To ze ty tak spedzasz wakacje to nie znaczy ze ja tez. Zarabiam tyle ze stac mnie na czeste wypady za granice. Widocznie nie znasz ani swiata, ani ludzi ktorzy zyja nowoczesnym stylem zycia, wiec najprawdopodobniej nie masz zadnej stycznosci z czyms takim. Dlatego tez jak widzisz ze ktos tak sobie zyje to wydaje sie to dla Ciebie nie realne. Prostactwo sie klania;)
NIC nie mam przeciwko korzystaniu ze swoich uczciwie zarobionych pieniędzy....ale czy pamiętasz o dzieleniu się nimi z potrzebującymi jak :np. biedne i chore dzieci.....TYLKO chciałam ci o tym przypomnieć!dobrej nocy człowieku:)Małgorzata

Reklama

siedem7777
Gość
siedem7777
NIC nie mam przeciwko korzystaniu ze swoich uczciwie zarobionych pieniędzy....ale czy pamiętasz o dzieleniu się nimi z potrzebującymi jak :np. biedne i chore dzieci.....TYLKO chciałam ci o tym przypomnieć!dobrej nocy człowieku:)Małgorzata
To moja sprawa na co wydaje pieniądze. Nie muszę się z nimi dzielić. A szczególnie nie dam na czyjeś bachory. Im mniej ich tym lepiej. Ale czasami wspomogę schronisko da zwierząt, które cierpią przez ludzi. Z Tobą też się mogę podzielić jak zrobisz mi lodzika. Smacznego i również dobrej nocy życzę;p

Reklama

Gość
Gość
Gość ja tam wydaję podróże i na naukę ciągle sie czegoś uczę i na to kasy nie żałuję polecam wszystkim
Tomasz
jeden normalny facet!!! gratuluje !
ucz się, ucz, może w końcu sie nauczysz że wyrzucałeś kasę w błoto
Tomasz, tak trzymać! Nie raz spotkałem w życiu takich gości jak ten komentator..... piwo, pilot i gazetka to szczyt ambicji więc nie przejmuj się i rób swoje. W końcu to i tak ze swoim wykształceniem, będziesz górą!

siedem7777
Gość
siedem7777
Gość
siedem7777
To moja sprawa na co wydaje pieniądze. Nie muszę się z nimi dzielić. A szczególnie nie dam na czyjeś bachory. Im mniej ich tym lepiej. Ale czasami wspomogę schronisko da zwierząt, które cierpią przez ludzi. Z Tobą też się mogę podzielić jak zrobisz mi lodzika. Smacznego i również dobrej nocy życzę;p
Jednak.....niezła świnia z ciebie!!!!
Fakt.... nie przystoi, ani człowiekowi z wykształceniem, ani człowiekowi z klasą. Znaczy niezależnie na co wydajesz kasę, jednego i drugiego u ciebie brak......

Reklama

Gość Na podatek przy wypłacie (patrz kwitek), na podatek przy każdym zakupie (patrz paragony), na opłaty przesyłowe stałe (patrz rachunek za wodę, gaz, energia elektryczna), za dojazd do pracy (paliwo + vat, bilety + vat - do tego podatek drogowy i podatek od podatku i podatek od podatku podatku i jeszcze od podatku). Generalnie jesteśmy rżnięci na kasę przez pierdzistołków przy każdej okazji bo ich potrzeby są znacznie większe niż nasze bo my już jesteśmy zajebani pracą i nie mamy czasu żeby więcej kasy wydać niż oni. Wydajemy na materiały budowlane + vat a potem żeby nie płacić za usługę budowlaną +vat sami sobie budujemy. Nawet w czasie urlopu jak to sobie zbudujemy to zapłacimy podatek od wynagrodzenia za wykorzystanie urlopu. Aha bym zapomniał, jak się wysrasz to też zapłacisz nie tylko za wodę i ściek, ale także do tego vat - jak w sraczy zapalisz światło to zapłacisz oczywiście nie tylko za energie ale również... ja pierdole.
Może nie każdy wszystko kupi i za to zapłaci ale jedno jest pewne że za każdy zakup w tym podstawy higieny zapłacimy VAT. Aha... Najczęściej jeszcze dostaniemy jakieś toksyczne gówno w żywności, wodzie, ot tak żeby jaszcze lekarz coś zarobił i farmaceuta i producent leków, a na koniec i nie tylko na koniec ksiądz żeby Cię z"godnością" wsadzić do piasku.
Wiesz, może to nie ważne ale odszedłeś od tematu na trzy lata świetlne.......

Gość alkohol, alkohol, pije 99.99999...% facetów, jak nie piwo to wódka, to winko i tak na okrągło, albo są lekko urżnięci albo kompletnie nawaleni
????o swoim mowisz? ja do wieku 20lat bawilem sie duzo i co weekend sie pilo a teraz(mam29lat) raz na pol roku jak wyjde i wypije to dobrze:/

Gość alkohol, alkohol, pije 99.99999...% facetów, jak nie piwo to wódka, to winko i tak na okrągło, albo są lekko urżnięci albo kompletnie nawaleni
Niektórzy piją bo chcą zapomnieć, znieczulić się, uciec od tej szarej rzeczywistości, bo jest im cholernie źle, I nie ma brzydkich kobiet tylko wina brak czasami. z czasem nie ma już takiej ilości wina która byłaby w stanie znieczulić zmysły.

Gość Ja wydaję na ekskluzywne dziwki. Seks bez zobowiązań to piękna sprawa zwłaszcza z mistrzynią w roli głównej. I tak taniej mnie to wynosi niż utrzymywanie na stałe kobiety w domu np. żony.
Ty chyba ekskluzywnej na oczy nie widziałeś - taka bierze w okolicach 3-5 tyś za noc razy 5 razy w tygodniu razy 4 tygodnie daje 60 tyś przy tej tańszej, zona nie potrafi rozwalić takiej kasy więc jest znacznie tańsza
no chyba że liczysz koszty wydane na jagodzianki ale wtedy wyjdzie na to samo a jagodzianka nie wypierze, nie ugotuje itd
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • na co facet wydaje pieniadze
Do góry strony: Na co faceci wydają pieniądze?