Odpowiadasz na:
Na czym polega badanie dna oka?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Ostatnio byłam u okulisty i dostałam skierowanie, że podczas następnej wizyty będe miała robione badanie dna oka. Wiecie może na czym to polega? Czego można się dowiedzieć po badaniu? Słyszałam tylko, że żeby dno oka było widoczne podczas badania to oczy będą zakropione jakimiś kroplami, które rozszerzają źrenice... Czy są po tym jakieś konsekwencje? Czy podczas badania dna oka czuje się dyskomfort? ;/

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Na czym polega badanie dna oka?

Napisał(a): ~Sia -

Tak sa takie krople specjalne , to jeszcze mąż uzywał , one się chyba tropicamid nazywały , ale strasznie piekły oczy po nich ;/ Teraz jak ja z kolei byłam ale ja byłam wnnym gabinecie a własciwie klinice , to u mnie np to badanie nie wymagało dodatkoweg przygotowania , Tak jest np w Dzięgielewska Instytu Oka w Warszawie ;)

Napisał(a): gość -

Czy badanie dna oka to to samo co komputerowe badanie wzroku (http://www.drmichnowski.pl/komputerowe-badanie-wzroku.php) czy coś innego? Bo tak się własnie zastanawiam czy jest jakaś róznca.

Reklama

Napisał(a): beriaFana -

Junani
gość Nie wiem,czy wszyscy sobie tu jaja robia, czy rzeczywiscie sa tak debilni... Dna oczna, robi sie badanie DNY OCZNEJ!!
Dna moczanowa. Dno oka. Einsteinie...
Dna oczna... :)))))
Dno moczanowe jak nic z gościa ;)))

Napisał(a): gość -

Nie wiem,czy wszyscy sobie tu jaja robia, czy rzeczywiscie sa tak debilni... Dna oczna, robi sie badanie DNY OCZNEJ!!

Reklama