Odpowiadasz na:
Na czym polega terapeuta zajęciowy ?

~Marta
Temat dodał(a):
~Marta -
Cześć :) zapisałam się do szkoły policealnej na kierunek Terapeuta zajęciowy. Może ktoś powiedzieć na czym to dokładnie polega. A może ktoś był na tym kierunku w cosinusie w Olsztynie ? Gdzie mogę pracować po ukończeniu szkoły? troadz

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Na czym polega terapeuta zajęciowy ?

Napisał(a): ~Hania -

W Olsztynie najlepiej iść do Cosinusa. Moim zdaniem Jest to głównie będzie nauka psychologii terapii i pedagogiki

Napisał(a): ~Iwona -

Przyszłościowy kierunek. Polecam można pracować też za granicą. Ja skończyłam w Cosinusie

Reklama

Napisał(a): ~Sylwia -

W zeszłym roku ukończyłam ten kierunek w Cosinusie ale w Krakwie i byłam zadowolona. Najbardziej podobało mi się planowanie i organizowanie terapii zajęciowej oraz elementy psychologii i pedagogiki :) Pracuję w przedszkolu integracyjnym bo ta grupa wiekowa mi najbardziej odpowiada. Polecam, możliwości po tym są, a kierunek nic u nich nie kosztuje

Napisał(a): ~Sylwester -

Ja miałam dużo psychologii :) Bardzo ciekawe zajęcia

Reklama