119
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +63
119 ppt ?

Na Dudę w Radio Maryja głos Rydzyka rozlega się (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Na Dudę w Radio Maryja głos Rydzyka rozlega się

Napisał(a): apollo87 -

"Rozmowy niedokończone" Telewizji Trwam i Radia Maryja zbierają różnych znamienitych gości. Ostatnio gościł tam prezydenta Andrzeja Duda. Mówił o wierze w przejście kryzysu i powrót na drogę szybkiego rozwoju.

Proszę o wsparcie, proszę o wyrozumiałość, żeby mówić o problemach, kiedy dostrzegacie niedostatki. Jeśli ja słyszę, że coś jest niedobrego, bo daje mi to szansę, żeby to naprawić.
Nieoczekiwanie do studia zadzwonił... sam ojciec Rydzyk! Twórca sukcesu stacji czasem robi takie niespodzianki. Tym razem złożył Dudzie podziękowania, gratulacje i życzenia wytrwałości. Zauważył przy tym, że:

różne genderowe historie są obecne w polskich szkołach a liberalno-lewicowe media nadal nie zostały zrepolonizowane. Jest jeszcze wiele do zrobienia i dlatego gratuluję panu siły. Życzę, aby wygrywały siły propolskie.
Prezydent odpowiedział na tę lekką krytykę twierdząc, że repolonizacja trwa (np. z Pekao). "Polska zmienia się na lepsze, ale wierzę, że ten proces przyśpieszy. Mam zawsze ten swój polski punkt widzenia". Do genderowania się nie odniósł.

Jak sądzicie, jak odczytywać te sytuację. Czy urzędujący prezydent zyska poparcie ze strony toruńskich mediów?
INTERIA.PL

Re: Na Dudę w Radio Maryja głos Rydzyka rozlega się

Napisał(a): Gość -

Rydzykowi z pewnością podobają się sukcesy Banków, bo lubi kasiorę. Repolonizacja, by się przydała, to może by przejął wszystkie media komercyjne. Wtedy wszystkie media, by szczękały pisowsko- klerykalnym głosem.

Jeśli Polacy wyborą Dudę, to trudno będzie o wolność w Polsce.

Napisał(a): ~podkarpacie -

FonForman Rydzykowi z pewnością podobają się sukcesy Banków, bo lubi kasiorę. Repolonizacja, by się przydała, to może by przejął wszystkie media komercyjne. Wtedy wszystkie media, by szczękały pisowsko- klerykalnym głosem.

Skąd się biorą tacy durnie jak ty? Ściana wschodnia pełna obrazkowych karykatur, ale żeby do tego stopnia???

Reklama

Napisał(a): LATO2019 -

FonForman
~podkarpacie
FonForman Rydzykowi z pewnością podobają się sukcesy Banków, bo lubi kasiorę. Repolonizacja, by się przydała, to może by przejął wszystkie media komercyjne. Wtedy wszystkie media, by szczękały pisowsko- klerykalnym głosem.

Skąd się biorą tacy durnie jak ty? Ściana wschodnia pełna obrazkowych karykatur, ale żeby do tego stopnia???
Ach jest +12 - wiem czyje. Ścianę wschodnią, to ty masz uszkodzoną w mózgu. Nigdy nie byłem na wschodzie Polski, bo tam żyje pisowskie zacofanie. Pewnie tam żyjesz nędzniku, bo tak jest wylęgarnia takich buszmenów.
Wiadomo,że sciana wschodnia i wioski były za PIS em, a teraz pomimo takich afer które miała ta partia to mocno wierzący w PIS i tak będą głosować na prezydenta marionetke Dude.

Napisał(a): ~chichot -

FonForman
~podkarpacie

Ach jest +12 - wiem czyje. Ścianę wschodnią, to ty masz uszkodzoną w mózgu. Nigdy nie byłem na wschodzie Polski, bo tam żyje pisowskie zacofanie. Pewnie tam żyjesz nędzniku, bo tak jest wylęgarnia takich buszmenów.
najzabawniejsi to są ludzie którzy myślą stereotypami ,trochę ci je zaburzę bo w Rzeszowie i Cisnej jest wielu ateistów ,a w Lublinie działa Fundacja Wolność od religii ,a za to w Licheniu wiadomo co jest

Reklama

Napisał(a): ~jahu -

Duda w Radiu Maryja ?? Dziwne, przecież on przeszedł na judaizm. Żadna żydówka nie wyjdzie za mąż za goja, zabrania jej tego Talmud, chyba, że ten nawróci się na judaizm. Tłumaczyc Wam dalej, czy już wiecie o co chodzi ???

Napisał(a): ~P49 -

Dziennikarzyno nikogo nie obchodzi że Rydzyk jest twoim ojcem i nie musisz tego obwieszczać wszem dookoła. Dodam że nie jesteś jedynakiem masz wiele sióstr i braci. To że dla Ciebie Rydzyk jest ojcem nie oznacza że dla im=nnych również i Ci inni mogą poczu ć się urażeni wmawianeim om że mają takiego ojca.

Reklama

Napisał(a): ~IZA -

~Pisz Rydzyk to pierwszy śmieć IV RP takie mendy to powinno się od razu sadzać tam
gdzie ich miejsce.
NO CÓŻ , OKŁAMUJE JAWNIE , SWOICH STARYCH ŁATWOWIERNYCH DEBILI , A ONI JESZCZE SWOJE OSTATNIE GROSZE MU POSYŁAJĄ .A O.RYDZYK WIE ŻE JAK ZABRAKNIE DUDY TO BĘDZIE ''KONIEC BALU PANNO LALU'' I OTO TA WALKA , ZA KASĘ POLAKÓW !

Napisał(a): MacTycz -

Z niego taki ojciec,jak z kukułki matka!!!! Złodziej,kombinator oszukujący ludzi.Niestety wszyscy jego przełożeni,pochwalają jego przekręty,tolerując je,nie mówiąc o pisie,który oddaje mu NASZE pieniądze,kupując sobie głosy,które rydzyk im nagarnia!!!Co najgorsze,nikt ich z tego PRZESTĘPSTWA NIGDY nie rozliczy!!!

Napisał(a): ~Jak -

Prawda, cała prawda i tylko prawda przewija się przez tą wypowiedź.

Napisał(a): ~Jak -

~podkarpacie

Ja z kolei jestem ciekawa skąd się biorą tacy durnie jak ty. Nawet mi cię szkoda.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Na Dudę w Radio Maryja głos Rydzyka rozlega się