Na listę dłużników trafisz gratis (16)

Na listę dłużników trafisz gratis

Temat dotyczy artykułu: Na listę dłużników trafisz gratis

Świąteczne promocje potrafią mieć różne wymiary. Jeśli nie możesz dostać kredytu na Boże Narodzenie, to możliwe, że twój wierzyciel skorzystał z promocyjnej oferty i właśnie wpisał cię do rejestru dłużników Biura Informacji Gospodarczej.

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~amelia -

niema takiej mozliwosci, prezenty juz kupilam, dzieki oszczednosciom na lokatach w getin nie musialam zadnej pozyczki brac, czy korzystać z karty kredytowej, duza wygoda jak sie ma zapasowa gotowke
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Radek -

Przecież ten BIG to jakiś smród i nic więcej ,jak to możliwe że każdy może sobie wpisać kogoś zapłaciwszy jakieś tam pieniądze ,przecież coś takiego powinno być udokumentowane wyrokiem sądowym albo jakoś tak . Teraz to Jasiek który nie lubi Zdziśka może mu nasr.ć wpisując go na taką listę a Zdzisiek może paść bo nikt nie da mu np. kredytu na rozszerzenie biznesu . Jakiś absurd !
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~54 -

Ja dostaje dwa trzy razy w roku e-maila,żeby sprawdzić czy jestem na liście BIG,do czego mi to jest potrzebne,tutaj chodzi tylko o wyciągnięcie kasy od naiwniaków.Od kilku lat nie mam żadnego kredytu,pracuję za granicą za 18tyś. zł(netto),ale codziennie jestem bombardoany przez banki i właśnie takie instytucje,szukajcie frajerów gdzie indziej bogaci cwani frajerzy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~LEMEK -

ciekawe czy na tej liście jest nasz premier bo dług R O Ś N I E
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Darek G. -

Co tu trafiać, większośc już tam jest. Najczęsciej nie z własnej winy lub naiwności...
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~ja34 -

a tu w połowie postów weż kredyt ale jaja
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kkk -

a czxemu to tak naprawdę służy??? ZBIERANIEM KASY OD NAIWNYCH!!! bo tak naprawdę niczemu więcej. 50pln za wpis??!! świetny biznes!! i jaszcze kasa za sprawdzenie czy mnie nie wpisali??!! A za błędny wpis odszkodowanie płacą?? nie!! Ludzie dajcie spokój!! Może warto stworzyć jakiś nowy ranking np. FIRMY I LUDZIE Z LUDZKIM PODEJŚCIEM DO ŻYCIA?? I DRUGI KORPORACJE I FIRMY WYZYSKIWACZEI OSZUŚCI!!??
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Waldek -

Ja jestem na liście dłużników za to że 3tyg.zalegałem z zapłaceniem podatku od nieruchomości i nawet się cieszę bo urzędasy uratowali mnie od wzięcia kredytu,poprostu nie dostałem bo jestem na liście dł...ustawiłem sobie życie tak by nie brać kredytów i mi się to udało,tak że banki niech się wa.ą na mnie już nie zarobią.Dziękuje bardzo urzędnikom którzy się przyczynili do uratowania mojej rodziny przed upadłością!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~manmen -

co to nasza mafia wyprawia.. mają coraz gorzej i robią co chcą a obywatele kasy nie mają i jak nie dołożą ze 30%...... to holery nie zarobią..jak w usa 1920-30
dobrze ,ale u nas obywatel do bankrutcwa ..nie nada.. jako niewolnik ma tyrać do upadłości /kostuchy/
i tu uwaga.... w austri można swobodnie zabankrutować jako zwykły obywatel co 5 lat bez żadnych większych biuroktratcznych ceregieli i co wstręciuchy...
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz