6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +17
6 ppt ?

Na prawicy emocje się wypaliły (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Na prawicy emocje się wypaliły

Napisał(a): Logos -

Piekło zamarzło. Na portalu tvp.info pojawił się artykuł, w którym Samuel Pereira pisze o tym, że Andrzej Duda może przegrać wybory prezydenckie. Oto wybrane fragmenty tego tekstu:

*Prawo i Sprawiedliwość oraz Andrzej Duda mają problem. Jak wynika z sondażu pracowni Social Changes dla portalu wPolityce.pl, poparcie dla urzędującego prezydenta spadło o osiem punktów procentowych w porównaniu z poprzednim badaniem.

*brak pomysłu na kampanijny przekaz i wycofanie Andrzeja Dudy, które potęguje wrażenie, że jest zmęczony, ukrywa się bądź się czegoś wstydzi

*Ta defensywa widoczna jest również na linii władza-opozycja. Platforma Obywatelska szaleje, nadrabiając straty do PSL-u, Lewicy i Hołowni, a obóz rządzący się zabunkrował, załamany.

*obóz Zjednoczonej Prawicy jest mocno podzielony. Współpraca konieczna do rządzenia nie pozwala, by wzajemne animozje wychodziły na światło dzienne, ale odbija się to na wzajemnej nieufności, podkopywaniu siebie nawzajem, donoszeniu i dziwnych przeciekach.

Zjednoczona prawica już nie tak bardzo zjednoczona jak widać , słychać a i czuć.

Nikt się nie spodziewał że taki marny wirus strategicznie pokona prezesa uważanego za niebiańskiego stratega i ikonę demolki w narodzie.

Ostatnie słowo powiedzą pisiorom górnicy...https://www.w(...)GSKjI70
INTERIA.PL

Re: Na prawicy emocje się wypaliły

Napisał(a): Logos -

Ada777 Widać,że PIS ma już ogień pod piętami, dlatego szukają haków na konkurentów A.Dudy.Widać także załamanie obecnego prezydenta , który już ze łzami w oczach robi coraz to głupsze przemówienia.
Pozuje na zagubioną owieczkę, która coraz częściej odrywa się od stada w poszukiwanie lepszego pasterza być może.

Duda gra na litość tłumu, lecz tłum zazwyczaj bywa bezlitosny gdy głoduje, posuwa sie do rzeczy , których normalni ludzie raczej się wstydzą.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Na prawicy emocje się wypaliły