360
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi248
  • Ocen na +0
360 ppt ?

Nadwaga to efekt zaniedbania. (249)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Nadwaga to efekt zaniedbania.

Napisał(a): gość -

gość
gość ja mam pakiet w lux medzie, i po wcześniejszych doświadczeniach z innymi placówkami, tę klinikę, nie tylko dietetyków mogę stanowczo polecić
ja też kiedyś już nie wytrzymałam z państwową służbą zdrowia, wykupiłam pakiet w lux medzie dla całej rodziny, teraz mam pewność, ze jak będę potrzebować to po prostu lekarz mnie przyjmie prawie natychmiast
to fakt, mnie zawsze przyjmowali od razu, nawet an tych wieczornych czy nocnych dyżurach

Reklama

Napisał(a): ABCfitness -

Nadwaga może mieć różne źródła. Nie jest nim tylko niewłaściwe odżywianie czy zaniedbanie. Często w grę wchodzą czynniki, takie jak choroba czy ciąża.

Jednak jeśli w grę wchodzi zaniedbanie – trzeba wyjść mu na przeciw! :) Nie ma sensu katować się niezliczonymi dietami, które po jakimś czasie porzucimy i wrócimy do wcześniejszych nawyków. Dlatego trzeba zmienić sposób myślenia. Zastąpić niezdrowe (często też przetworzone) jedzenie na zdrowe i przygotowane samodzielnie posiłki. Jeść pięć razy dziennie mniejsze posiłki, a na wypadek “słabostek” zawsze mieć ze sobą coś zdrowego na przekąskę: jabłko, banana czy marchewkę. Z powodzeniem zastąpią wysokokaloryczne słodkie przekąski :) Myślę, że to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą poprawić kondycję swojego organizmu oraz wygląd :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Jak juz przechodzić na dietę, to na jedną i trwałą- czyli nauczyć się zdrowego odżywiania, odróżniać produkty z pustymi kaloriami i zapoznać się z tymi wartościowymi. Nie chodzi o katowanie swojego organizmu, a o przełączenie się na inny program ze zdrowym wydźwiękiem. Ot co :)!

Powiem Wam ze doskonale sie czuje podczas mojej diety z 42 Vital.Jeden posiłek to zaledwie 140 kalorii, przekąska to 70 kalorii, a całodzienna dieta to tylko 630 kalorii. Przy tak niskiej wartości kalorycznej 42 Vital dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników i substancji odżywczych. Idealne rozwiazanie.

Reklama

Nie zawsze tak jest są takie choroby które nie pozwalają zgubić niechcianych kilogramów.Ale czasami jest tak że jest to nasze zaniedbanie ale można to w miarę łatwo naprawić.Dopasowana dieta do tego tabletki Foreverslim i jest po problemie nadwagi.Tak było w moim przypadku.

Napisał(a): Gość -

Oczywiście, że nie ma jednej dla diety, z której wszystkie mogłybyśmy korzystać. Na początek warto poznać ''siebie'' swoje BMI, BMR, zawartość tkanki tłuszczowej- w łatwy sposób można sobie to obliczyć za pomocą kalkulatorów bezpłatnie. To już da nam jakiś obraz i wskazówkę, która dieta może być dla nas dobra. Przy diecie stabilizującej, jednak warto zasięgnąć opinii dietetyka.

gość
gość
gość ja mam pakiet w lux medzie, i po wcześniejszych doświadczeniach z innymi placówkami, tę klinikę, nie tylko dietetyków mogę stanowczo polecić
ja też kiedyś już nie wytrzymałam z państwową służbą zdrowia, wykupiłam pakiet w lux medzie dla całej rodziny, teraz mam pewność, ze jak będę potrzebować to po prostu lekarz mnie przyjmie prawie natychmiast
to fakt, mnie zawsze przyjmowali od razu, nawet an tych wieczornych czy nocnych dyżurach
o nawet nie wiedziałam, że mają tyle dyżurów, mówisz że nie ma problemu z dostaniem sie do lekarza na te dyżury w lux medzie?

Mi udało się schudnąć 13 kg .Brałam Foreverslim niecałe cztery miesiące.Oprócz tabletek byłam również na diecie i niestety choć nie lubię się nadmiernie wysilać dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik.Fakt jest taki że jestem bardziej zadowolona z siebie i mam lepsze samopoczucie.

gość
Mi udało się schudnąć 13 kg .Brałam Foreverslim niecałe cztery miesiące.Oprócz tabletek byłam również na diecie i niestety choć nie lubię się nadmiernie wysilać dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik.Fakt jest taki że jestem bardziej zadowolona z siebie i mam lepsze samopoczucie.

może to jest i dobre jak trzeba zrzucić parę kilo, ale jak więcej, naprawdę lepiej udać się na początek do dietetyka, żeby nie mieć potem problemów większych niż nadwaga, tak jak pisałam wcześniej, ja skorzystałam z doskonałego dietetyka na domaniewskiej w lux medzie, bardzo polecam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nadwaga to efekt zaniedbania.